Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
AB „Ortopedijos technika“

Ieškome vadybininko (-ės)

800-1500 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - AB „Ortopedijos technika“

Darbo pobūdis

  • Vykdyti komercinę veiklą savo regione, vadovaujantis prekybą reguliuojančiais norminių dokumentų reikalavimais;
  • Bendradarbiauti su vaistinėmis, amens sveikatos priežiūros, slaugos ir globos įstaigomis;
  • Rengti ortopedijos techninių priemonių pristatymus aukščiau paminėtose įstaigose, supažindinti su gaminių pritaikymu; aprūpinti reklamine - informacine medžiaga;
  • Priimti užsakymus ir laiku pristatyti klientams/pacietams.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas kineziterapijos, biomechanikos ar vadybos srityse;
  • Atsakingumas, iniciatyvumas;
  • Mokėjimas dirbti komandoje;
  • Gebėjimas siekti nustatyto tikslo.

Ortopedo technologo kvalifikacija būtų privalumas.

Įmonė siūlo

  • Įdomų ir dinamišką darbą augančioje įmonėje;
  • Galimybę įgyvendinti savo idėjas;
  • Specialias nuolaidas parduotuvėse "Sveikatinė";
  • Tarnybinį automobilį darbiniam naudojimui;
  • Motyvacinius priedus už gerus darbo rezultatus;
  • Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas

AB "Ortopedijos technika" viena iš didžiausių ortopedijos technines priemones gaminančių įmonių, užimanti 45 proc. šalies rinkos. Didelę reikšmę užimamoms pozicijoms turi tai, kad įmonė turi gilias tradicijas bei šiuolaikines darbo sąlygas, taip pat išvystytą gamybinę bazę bei kompetentingų specialistų komandą. Įmonės patrauklumą lemia ir klientams siūlomas visas paslaugų kompleksas. Įmonės būstinė įsikūrusi Kaune, o filialai veikia ir didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Ukmergėje.
informacija apie AB „Ortopedijos technika“
2273 €
Vid. atlyginimas bruto
(49% didesnis už LT vidurkį)
631
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1030 €
25% uždirba 1030-1522 €
25% uždirba 1522-2191 €
25% uždirba nuo 2191 €