UAB "Headex"
Daugiau apie įmonę »

Ieškome valytojo (-os) konditerijos gamybos įmonėje!

Nuo 500 Eur
Kaunas - UAB "Headex"

Darbo pobūdis

Siūlome ilgalaikį darbą Jums. Konditerijos gamybos įmonėje.

Darbo pobūdis:
  • gamybinių patalpų tvarkymas, įrengimų priežiūra, valymas tiek rankiniu būdu, tiek su plovimo įrenginiais;
  • tvarkos darbo vietoje palaikymas;
  • pamaininis darbo garafikas (3 pamainos);
  • darbo vieta: Dainava.

Reikalavimai

  • darbštumas, atsakingumas;
  • atidumas;
  • galimybė dirbti pamaininį darbą;
  • darbo patirtis (privalumas).

Mes jums siūlome

  • konkurencingą darbo užmokestį;
  • geras darbo sąlygas tarptautinėje įmonėje;
  • ilgalaikį, pastovų darbą;
  • draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 500 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

Headex Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. +370 5 273 49 11

Kiti įmonės darbo skelbimai:

Visi šios įmonės skelbimai (16) »