Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
CVB klientas

Ieškome veterinaro - felčerio

Nuo 1300 €/mėn. Į rankas
Lazdijai - Nerijaus Antano Narausko ūkis

Darbo pobūdis

Modernus, nuolatos augantis pieno ūkis ieško veterinaro - felčerio.
Darbuotojo atsakomybėje:
nuolatinė guvulių sveikatos priežiūra
pieno rodiklių priežiūra
reprodukcijos rodiklių priežiūra
nuolatinis bendradarbiavimas su pašaro racioną sudarančiais specialistais.

Reikalavimai

Bent vienerių metų analogiško darbo patirtis.
Motyvacija siekti rezultatų, bei nuolatos tobulėti.

Mes jums siūlome

Konkurencingą atlyginimą, bei palankią motyvacinę darbo apmokėjimo sistemą.
Įdomų darbą moderniame ūkyje.
Lanksčias darbo sąlygas.
Prioritetą teikiame pilnam darbo etatui, bet yra galimybė dirbti 0,5 etatu.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. į rankas
Įmonėje veikia motyvacinė sistema, priklausomai nuo rezultatų leisianti gauti ženkliai didesnį darbo užmokestį.

Nerijaus Antano Narausko ūkis

Dvaro ūkis - vaizdingoje Dzūkijos vietovėje įsikūręs modernus ir nuolatos augantis pieno ūkis. Ūkis įsikūręs Aštriosios Kirsnos dvaro prieigose.