UAB „KISTELA“

IEŠKOME VIRĖJŲ - PICŲ KEPĖJŲ

Nuo 4 €/val. Į rankas
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius, Trakai, Lentvaris - UAB „KISTELA“

Darbo pobūdis

„Bona Pizzeria“ yra įsikūrusi „Apvalaus stalo klubo“ komplekse“, pačioje Trakų širdyje, ant Galvės ežero kranto, priešais istorinę Trakų pilį. Picerija garsėja itališka virtuve, o ypač gardžiomis, gurmaniškomis picomis, kuriomis mėgaujasi tiek Lietuvos žmonės, tiek užsienio svečiai. Tai vieta kur susilieja nuostabus maistas, pasakiškas vaizdas ir nepakartojama aura.

Kviečiame jungtis į komandą, kuri mėgaujasi savo darbu.

VIRĖJUS IR PICŲ KEPĖJUS

Reikalavimai

  • Turi patirties dirbant virtuvėje;
  • Patiekalų gamyba Tau - ne tik darbas, bet ir gyvenimo būdas;
  • Gamini skaniai ir kokybiškai;
  • Domiesi gastronomijos naujienomis;
  • Esi savo srities profesionalas, rūpiniesi, domiesi bei ,,išgirsti‘‘ svečius ir kolegas.

Mes jums siūlome

  • Šiuolaikišką smagią komandą, kuriai išties rūpi priimti kiekvieną, kaip šeimos narį;
  • Galimybę mokytis iš tarptautiniu mastu pripažintų virtuvės meistrų;
  • Naudingą patirtį gaminant maistą pagal aukščiausius kokybės standartus;
  • Puikius mokymus, nes garsėjame kaip geriausia svetingumo mokykla Lietuvoje;
  • Atlygį nuo 4,00 €/val. (po mokesčių).

LAUKIAME JŪSŲ - ATVIRŲ, TALENTINGŲ, AKTYVIŲ ŽMONIŲ, NORINČIŲ DIRBTI SVETINGUMO SRITYJE.

Atlyginimas

Nuo 4 €/val. į rankas

Svetingumas – mūsų aistra. Tuo mes kasdien gyvename jau daugiau nei 25 metus. „Apvalaus stalo klubo“ kompleksas, kuriame yra gurmaniškų patiekalų restoranas, prancūziško stiliaus viešbutis, kasdieniško stiliaus „Bona picerija“ bei jauki neįpareigojanti erdvė „Bona Lounge“, įsikūręs pačioje Trakų širdyje, ant Galvės ežero kranto, priešais Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikus menančią pilį.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (4)
informacija apie UAB „KISTELA“
713 €
Vid. atlyginimas bruto
43
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 642 €
25% uždirba 642-650 €
25% uždirba 650-767 €
25% uždirba nuo 767 €