Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
VšĮ „Sarmatika“

Ikimokyklinio-priešmokyklinio ugdymo mokytojas/ asistentas

Nuo 1450 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - VšĮ „Sarmatika“

Darbo pobūdis

Ieškome vaikų darželiui “Baltų šalelė” ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo mokytojo:
vaikų priežiūra ir ugdymas, bendradarbiavimas su tėvais
darbas su nedidele 3-4 arba 5-6 m. amžiaus vaikų grupe
individualus ir komandinis darbas

Ieškome vaikų darželiui “Baltų šalelė” mokytojų asistento:
pagalba mokytojui prižiūrint ir ugdant vaikus

Reikalavimai

Mokytojams - pedagoginis išsilavinimas
Motyvacija darbui su vaikais
Meilė ir pagarba vaikui ir jo šeimai
Gebėjimas greitai reaguoti ir spręsti problemas
Individualaus ir komandinio darbo gebėjimai

Privalumas:
Darbo patirtis ikimokyklinio ar pradinio ugdymo įstaigose
Lietuvos etninės kultūros žinios

Mes jums siūlome

Jūsų laukia jauki ir kūrybiška aplinka

Darbo vieta adresu:
Antakalnio g. 22B, Vilnius (Antakalnis)
Ozo g. 37, Vilnius (Šeškinė)

Atlyginimas mokytojams - nuo 1450 Eur neatskaičius mokesčių. Atsižvelginat į turimą išsilavinimą ir patirtį, atlygis yra derybų klausimas.

Atlyginimas

Nuo 1450 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Baltų šalelė - ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaiga.
Vaikus ugdome pagal švietimo įstaigos sukurtą unikalią, moksliškai pagrįstą ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programą, paremtą ugdymu gimtosios kultūros pagrindu.
informacija apie VšĮ „Sarmatika“
1025 €
Vid. atlyginimas bruto
16
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2020 m.