Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Pažinimo medis“

Ikimokyklinio ugdymo mokytojas (Darželio auklėtojas)

850-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Pažinimo medis“

Darbo pobūdis

Ieškome šilto, kūrybiško, bendradarbiaujančio, atsakingo, mylinčio vaikus mokytojo darbui su ikimokyklinio amžiaus vaikais mišrioje grupėje (nuo 2 iki 6 metų) privačiame darželyje. ATSILIEPK, JEI:
Tavo meilė vaikams nugali bet kokias kliūtis;
esi išragavęs(-usi) aukštųjų pedagoginių mokslų vaisius (ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas - prioritetas);
esi padrąsinantis(-i) kitus žmones, esant reikalui gebantis(-i) prajuokinti net pliušinį žaisliuką;
jautiesi esantis(-i) darni, draugiška, įsitraukianti ir rankų nenuleidžianti asmenybė;
gebi būti ir išbūti su žmonėmis net lyjant lietui ir niekam neturint lietsargio;
Tavo rekomendacijų sąraše gali puikuotis ne tik suaugusiųjų, bet ir Tavo auklėtinių vardai.

Reikalavimai darbuotojui

Mes siūlome: ne vykdyti užduotis, bet dalyvauti kuriant geresnį rytojų vaikams, kartu su jais mokantis būti didesniu žmogumi;
būti ne eiliniu varžteliu, bet gerbiamu(-a), mylimu(-a) ir svarbiu(-ia) „Pažinimo medžio“ bendruomenės nariu(-e), galinčiu(-ia) daryti įtaką jos gyvenimui;
"nurautą" vadovų ir kolegų komandą;
jaukumą ir šilumą lyg užpečky, kur visiškai saugu, o laikas tarsi sulėtėja;
sveiką kasdienį maistą prie mūsų bendruomenės stalo;
darbo sutartį be pasibaigimo datos;
atlyginimą nuo 850 iki 1000 eurų į rankas ( konkreti suma priklausys nuo kvalifikacijos, išsilavinimo ir patirties)

Draugiškas kolektyvas, šilti padedantys vadovai, mokymai, psichologų supervizijos, naminis šiltas maistas kiekvieną dieną prie bendro stalo, karjeros galimybės.

Atlyginimas

850-1000 €/mėn. į rankas

Darželiai ir mokyklos „Pažinimo medis“ - tęstinio ugdymo bendruomenė, kurioje vaikai yra laimingi, o darbuotojai pasižymi aukštu emociniu intelektu.
informacija apie UAB „Pažinimo medis“
2246 €
Vid. atlyginimas bruto
(47% didesnis už LT vidurkį)
120
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1477 €
25% uždirba 1477-2111 €
25% uždirba 2111-2834 €
25% uždirba nuo 2834 €