VšĮ „Džiaugsmo namai“

Ikimokyklinio ugdymo pedagogas (-ė) - pedagogo asistentė (-as)

650-1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - VšĮ „Džiaugsmo namai“

Darbo pobūdis

Ieškome ikimokyklinio ugdymo pedagogo (-ės)

Patinka dirbti su vaikais? Esi nuoširdus ( - i)?
Atsakingas (-a)? Kūrybingas (-a)? Organizuotas (-a)? Komunikabilus (-i)?Linksmas (-a)?

Darbo pobūdis mokytojai:
Bendravimas su vaikais ir jų tėvais;
Kūrybiškas vaikų ugdymas;
Konfliktinių situacijų sprendimas;
Dienotvarkės planavimas.

Darbo pobūdis asistentei:
Švaros ir tvarkos užtikrinimas grupėje (visi valymo darbai),
pagalba auklėtojai visuose procesuose.

Reikalavimai

Mokytojai:
Tikimės, kad gebi kūrybiškai organizuoti vaikų užimtumo veiklas.

Gebi gerai valdyti vaikų grupę.

Išmanai bendravimo su vaikais ir jų tėveliais subtilybes.

Mums labai svarbu tavo:

pedagoginė kvalifikacija ir išsilavinimas;
(asistentei nėra būtina)

gebėjimas linksmai ir aktyviai bendrauti su vaikais ir suvaldyti kartais pasitaikančias stresines situacijas;

gebėjimas dirbti savarankiškai (nuo idėjos iki rezultato)

puikūs bendravimo įgūdžiai;

Mes jums siūlome

  • Įdomų bei kūrybingą darbą;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Saviraiškos galimybes;
  • Atlyginimą nuo 650 iki 1300 Eur (prieš mokesčius) su galimybe progresuoti.
  • Visas socialines garantijas;
  • Puikias darbo sąlygas.

Susisiekti telefonu: (8-615) 29847 (darželio vadovė Rūta).

Atlyginimas

650-1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Privatus vaikų darželis.
Paštuvos g. 15, Romainiai.

www.tiskutis.lt

Darželis, kuriame mažyliai praleidžia daug laiko - lyg antrieji namai, o namų mes neįsivaizduojame be žmonių, kurie kiekvieną vaiką priima atvira širdim ir su begaline pagarba.

Nuostabioje vietoje prie pat miško, Paštuvos  gatvėje Romainiuose esančiame darželyje Tiškutis mes stengiamės sukurti įkvepiančią aplinką, kuri atliepia kiekvieno vaiko raidą, jo intelektinius bei kūrybinius poreikius ir skatina vaiką tobulėti.
informacija apie VšĮ „Džiaugsmo namai“
932 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2019 m.