Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Advantus“

ILGALAIKIS DARBAS OPERATORIUI (-EI)!

Nuo 650 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Advantus“

Apie darbą:

Ieškome komandos pastiprinimo!
Siūlome ilgalaikį darbą, modernioje maisto pramonės įmonėje.

Darbo pobūdis:

  • Darbas maisto gamybinėje įmonėje prie gamybos įrengimų, produkcijos užpildymas/ papildymas;
  • Pagamintos produkcijos nuėmimas nuo linijos/ aparatų;
  • Kiti pavesti darbai.

Darbo laikas pamaininis:

  • Nuo 06:20 iki 14.50 val. ir nuo 14:00 iki 22:30 val.

Darbo vieta:

  • Ateities pl. (Netoli Palemono) Važiuoja 45 autobusas ir 55 mikroautobusas.

Dėl papildomos informacijos skambinti: .

Reikalavimai:

  • Panaši darbo patirtis maisto gamybos srityje-privalumas;
  • Fizinė ištvermė;
  • Atsakingumas;
  • Savarankiškumas;
  • Greitumas.

Įmonė siūlo:

  • Pastovų nuolatinį darbą;
  • Visas socialinės garantijas;
  • Visada laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 650 €/mėn. į rankas
Su perspektyva didėti.

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

ADVANTUS teikiamos paslaugos yra šios:
  • Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma);
  • Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka;
  • Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos;
  • Karjeros pasikeitimo (outplacement) konsultacijos.