Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „BALTIC VIRTUAL ASSISTANTS“

ĮMONĖS VADOVAS (-Ė)

3000-3500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „BALTIC VIRTUAL ASSISTANTS“

Darbo pobūdis

Baltic Assist siūlo inovatyvius verslo sprendimus įmonėms visame pasaulyje. Mūsų pagrindinės vertybės - Skaidrumas, Efektyvumas, Inovacija ir Meritokratija skatina įmonės augimą ir užtikrina aukščiausio lygio paslaugų kokybę.

LW group kviečia patyrusį Įmonės Vadovą prisijungti prie jų komandos. Jeigu Tu esi ambicinga (-s), komunikabili (-us) ir nuolat ieškanti (-s) iššūkių, ši pozicija kaip tik Tau! Ieškome žmogaus, kuris nemėgtų rutinos, nebijotų ieškoti naujų sprendimų ir galimybių. Šioje pozicijoje nebūtina patirtis logistikos srityje, svarbiausia pardavimų patirtis, platus požiūris, didelės ambicijos, mokėjimas dirbti komandoje ir atsakomybės jausmas.

Pozicijai būtina patirtis pardavimuose.

Atsakomybės:
► Įmonės veiklos organizavimas;
► Būdų, didinančių įmonės teikiamų logistikos paslaugų pardavimus, ieškojimas;
► Nuolatinis rinkos situacijos analizavimas, pardavimų skatinimo veiksmų planavimas ir įgyvendinimas;
► Potencialių naujų verslo klientų identifikavimas, ilgalaikių verslo santykių iniciavimas ir kurimas;
► Įmonės interesų atstovavimas, derybas su partneriais ir klientais vedimas;
► Vykdomus pardavimų projektų koordinavimas;
► Glaudžių santykių su esamais klientais ir verslo partneriais palaikymas bei verslo kontaktų plėtimas;
► Procesų valdymas bei tobulinimas.

Reikalavimai

► Puikus verslo srities išmanymas;
► Ne mažesnė nei 3 metų vadovaujamojo darbo patirtis;
► Puikios anglų ir rusų kalbų žinios;
► Aukštasis išsilavinimas (verslo valdymo, ekonomikos srityse);
► Puikūs komunikaciniai ir derybų vedimo įgūdžiai;
► Gebėjimas formuoti ir efektyviai valdyti komandą;
► Stiprūs analitiniai gebėjimai;
► Konfliktų valdymo įgūdžiai;
► Gebėjimas objektyviai vertinti situaciją ir priimti sprendimus;
► Privalomumu būtų laikoma darbo patirtis didmeninės prekybos srityje.

Įmonė siūlo

► Konkurencingą ir motyvuojantį darbo užmokestį;
► Mokymus darbo vietoje;
► Tarptautinius didelės apimties projektus, kurių įgyvendinimas skatina profesinį tobulėjimą;
► Plačias verslo kelionių galimybes;
► Tarptautinį ir draugišką kolektyvą;
► Iniciatyvoms atvirą organizacijos kultūrą, kurioje daug dėmesio yra skiriama darbuotojų augimui;
► Įmonės renginius ir biuro naudas.

LW group įmonių grupei priklauso keturi logistikos sprendimų produktai: LW logistics, LW trans, LW containers ir Vagon; bei tarptautinės žaliavų prekybos įmonė FE trade. Savo veiklą pradėję 2003 metais, šiandien esame sukūrę vieną pažangiausių logistikos paslaugų centrų valdančių nuosavą vagonų bei konteinerių parką. Kasdien pervežame žaliavas jūrų keliais ir geležinkeliais Vidurio Rytuose ir Azijoje. Esame globali įmonė, įkūrusi biurus Lietuvoje, Pietų Korėjoje, Kinijoje, Kazachstane, Turkijoje, kuriuose patyrusi daugiau nei 70 logistikos paslaugų profesionalų komanda nuolat ieško pačių geriausių logistinių sprendimų.

Atlyginimas

3000-3500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Baltic Assist is one of the fastest-growing international outsourcing companies in Baltics. We are outsourcing top-level employees to "hottest" startups and innovative large enterprises from Scandinavian countries, USA and UK.
Here in Baltic Assist we genuinely believe that Lithuanians are really high-level and results-driven employees. Therefore, we seek to open up opportunities to be employed in innovative and well-known international companies.
informacija apie UAB „BALTIC VIRTUAL ASSISTANTS“
2109 €
Vid. atlyginimas bruto
(38% didesnis už LT vidurkį)
74
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1419 €
25% uždirba 1419-1839 €
25% uždirba 1839-2338 €
25% uždirba nuo 2338 €