UAB „Caspian Logistics“

IMONĖS VEIKLOS ORGANIZATORIUS (-Ė)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Caspian Logistics“

Darbo aprašymas:

UAB „Caspian Logistics” dirbanti logistikos srityje su NVS rinka, ieško naujų energingų darbuotojų prisijungti prie sparčiai augančios įmonės. Įmonės veikla – dalinių ir pilnų krovinių pervežimų organizavimas tarptautiniais maršrutais. Ieškome naujo kolegos kuris būtų atsakingas už įmonės veiklos organizavimą.

Darbo pobūdis:
  • Gaunamos ir siunčiamos korespondencijos įforminimas, skirstymas, siuntimas;
  • Įeinančių skambučių priėmimas, nukreipimas, informacijos suteikimas;
  • Dokumentų valdymo organizavimas, sutarčių, vidinių dokumentų rengimas, registravimas, sisteminimas ir archyvavimas;
  • Darbas su duomenų baze;
  • Gaunamu sąskaitų faktūrų administravimas ir paruošimas buhalterijai;
  • Įstaigos Facebook paskyros administravimas;
  • Įstaigos ūkio priežiūra: materialiųjų resursų apskaita ir efektyvaus naudojimo kontrolė; problemų/gedimų pašalinimo organizavimas; darbui reikalingų priemonių pirkimo organizavimas;
  • Įmonės tradicijų kūrimas ir puoselėjimas bei vidinių renginių organizavimas;
  • Kiti administracinio pobūdžio darbai bei pagalba kolegoms.

Reikalavimai

  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (EXCEL išmanymas);
  • Geri planavimo, darbo organizavimo įgūdžiai, gebėjimas paskirstyti prioritetus;
  • Kruopštumas, iniciatyvumas, atsakingumas, greita orientacija;
  • Paslaugumas, pozityvumas, veiklumas;
  • Etiketo bei rašytinės ir žodinės komunikacijos gebėjimai;

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą ir motyvuojantį darbo užmokestį;
  • Socialines garantijas;
  • Atsakingą, įdomų darbą;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Motyvuojantį, draugišką kolektyvą;
  • Apmokymus ir visą reikalingą pagalbą perprantant darbo subtilybes;

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

UAB „Caspian Logistics” yra šiuolaikiška logistikos įmonė ekspedijuojanti krovinius iš Europos, Amerikos į NVS šalis.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (2)
informacija apie UAB „Caspian Logistics“
3147 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
26
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.