Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Job in Logistics
Daugiau apie įmonę »

Importo - eksporto vadybininkas (FTL/LTL kroviniai)

Nuo 1100 Eur
Vilnius - Job in Logistics

Darbo pobūdis

Krovinių eksporto bei importo organizavimas tarptautiniais maršrutais;
Krovinių gabenimo sutarčių sudarymas;
Nuolatinis ryšių su esamais klientais palaikymas, savalaikės informacijos pateikimas;
Transporto darbo eigos valdymas ir kontrolė, dokumentacijos tvarkymas;
Iškilusių problemų sprendimas.

Reikalavimai

Būtina analogiško darbo patirtis (ne mažiau 1m.);
Geras anglų ir pageidautina rusų kalbos mokėjimas;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Komunikabilumas, organizuotumas, greita orientacija;
Noras dirbti sėkmingai dirbančioje, ypač vertinančioje savo darbuotojus įmonėje.

Mes jums siūlome

Darbą rinkoje vertinamoje kompanijoje;
Profesinio tobulėjimo galimybes;
Draugišką bendrų tikslų siekiantį kolektyvą;
Konkurencingą atlyginimą ir premijos už gerus rezultatus.

Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

Nuo 1100 Eur atskaičiavus mokesčius

Darbo pasiūlymai logistikos, transporto sektoriaus specialistams. Nuolat ieškome gabių žmonių, kurie domisi savo karjeros galimybėmis pirmaujančiose užsienio ir Lietuvos įmonėse.
www.JobinLogistics.eu
Informacija telefonu: (8~5) 23 45 319

Mūsų klientė – kompanija, teikianti tarptautinių krovinių gabenimo, logistikos, ekspedijavimo paslaugas. Kompanija perveža visų rūšių krovinius, yra visų sudėtingumo lygių eksporto, importo, muitinės procedūrų tarpininkas. Teikia laikinas krovinių sandėliavimo, perkrovimo, distribucijos paslaugas.