Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Inovatyvūs restoranai“

Indų plovėja (-as) - valytoja (-as) Ilunch restorane pilnam ir nepilnam etatui

650-700 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „Inovatyvūs restoranai“

Darbo pobūdis

Indų plovimas rankomis (ir indų plovimo mašinomis) ir švaros bei tvarkos palaikymas dienos pietų restorane.

Yra galimybė dirbti:
  • pilnu etatu;
  • 0,75 etato
  • 0,5 etato

Reikalavimai darbuotojui:

  • Sąžiningumas
  • Noras dirbti
  • Atsakingumas

-Įmonė siūlo:

  • Laiku mokamą atlyginimą
  • Didelę nuolaidą pietums
  • Galimybę darbo vietą rinktis arčiau namų esančiame restorane
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.

Atlyginimas

650-700 €/mėn. į rankas

Ilunch naujos ir šiuolaikiškos koncepcijos dienos pietų restoranų tinklas. 2016 m. atidarytas pirmasis Lietuvoje išmanusis dienos pietų restoranas tapo tikras išsigelbėjimas nuolat skubančiam miestiečiui. Šiuo metu Vilniuje veikia net 16 iLunch restoranų ir tai nepabaiga, mes intensyviai plečiamės ir į savo komandą kviečiame prisijungti darbščius bei atsakingus narius.
informacija apie UAB „Inovatyvūs restoranai“
1521 €
Vid. atlyginimas bruto
182
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1121 €
25% uždirba 1121-1380 €
25% uždirba 1380-1650 €
25% uždirba nuo 1650 €