Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
CVB klientas

Pamainos vadovas (-ė)

700-1000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „SP STUDIO“

Darbo pobūdis

Jūs būsite atsakingas (-a), už:
Darbuotojų parengimą vesti internetinius žaidimus tiesioginėse interaktyviose transliacijose;
Naujų darbuotojų integracijos į organizaciją procesų koordinavimą;
Darbuotojų įgūdžių, rezultatų ir produktyvumo įvertinimus, tobulinimo sričių nustatymą;
Nuolatinį ugdomąjį grįžtamojo ryšio teikimą darbuotojams;
Grožio etiketo ir elegancijos užtikrinimą.

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės, kad jūs turite panašios darbo patirties žaidimų verslo pasaulyje, gerus lyderystės, planavimo bei organizacinius įgūdžius ir puikiai mokate anglų kalbą.

Įmonė siūlo

Atvirą, dinamiška ir neformalią darbo aplinką;
Platų atsakomybių spektrą, galimybę kurti, inicijuoti pokyčius;
Augti skatinančius profesinius iššūkius;
Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas;
Motyvuojantį atlyginimą nuo 800-1400 Eur bruto.

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas

UAB „SP STUDIO“

Приглашаем присоединиться к дружной команде UAB „SP STUDIO“. Наша компания сотрудничает со всемирно известными игровыми операторами, а также обеспечивает разработку и поставку продукта конечному потребителю.
informacija apie UAB „SP STUDIO“
1442 €
Vid. atlyginimas bruto
58
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 911 €
25% uždirba 911-1534 €
25% uždirba 1534-1758 €
25% uždirba nuo 1758 €