Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „GRIZAS International“

Internetinės parduotuvės administratorius

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Prienai, Kazlų Rūda - UAB „GRIZAS International“

Darbo pobūdis

Ieškome žmogaus, galinčio prisijungti prie elektroninės parduotuvės veiklos darbui su moteriškais, vaikiškais drabužiais bei namų tekstile. Tai kūrybingas ir įvairiapusis darbas jauname kolektyve entuziastingam, motyvuotam bei iniciatyviam žmogui.

Darbo pobūdis:
Naujų prekių kėlimas į el.platformas
Aprašymų anglų kalba kūrimas
Prekių fotografavimas, retušavimas, vizualinės medžiagos kūrimas
Bendravimas su klientais
Pardavimų strategijų kūrimas, reklama

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas
LABAI PUIKIOS anglų kalbos žinios
Darbo patirtis elektroninėje prekyboje (su Etsy, Ebay platformomis būtų privalumas)
Gebėjimas dirbti su Adobe Photoshop programa
Atsakingumas, iniciatyvumas, motyvacija, teigiamų rezultatų siekis
Domėjimasis mada, vizualiniai įgūdžiai, kūrybiškumas

Privalumai:
Patirtis dirbant su Etsy, Ebay platformomis
Patirtis fotografuojant, kuriant vizualinę medžiagą
Patirtis reklamos srityje

Darbą sėkmingai veikiančioje tarptautinėje perspektyvioje drabužių kompanijoje
Neįkainojamą patirtį mados srityje bei galimybę prisidėti prie įvairių projektų
Galimybę išmokti drabužių verslo aspektų bei tobulėti kaip specialistui
Visas darbui skirtas priemones
Draugišką, jaunatvišką kolektyvą bei geras darbo sąlygas

Pozicija pilnai darbo dienai Kauno rajone.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

Mūsų įmonė kuria ir gamina aukštos kokybės natūralių audinių drabužius bei tekstilę baldams. Daugiau nei 25 metus prekiaujame savo kurtais gaminiais visame pasaulyje ir esame subūrę didelį klientų ratą. Tikime kiekvieno darbuotojo indėliu į sėkmingą įmonės ateitį. Vadovaudamiesi vakarietišku požiūriu, kūrybiškai dirbame komandoje ir vertiname kiekvieno darbuotojo idėjas bei pastangas.
Mūsų el.parduotuvės:

informacija apie UAB „GRIZAS International“
1492 €
Vid. atlyginimas bruto
57
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1165 €
25% uždirba 1165-1371 €
25% uždirba 1371-1834 €
25% uždirba nuo 1834 €