Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Baltic Workforce“

Internetinės parduotuvės sandėlio darbuotojas

16,94-21,65 €/val. Neatskaičius mokesčių
Užsienis: Danija - UAB „Baltic Workforce“

Darbo pobūdis

Didelė internetinių prekių pardavimo įmonė Danijoje ieško darbuotojų grupės dirbti prekių surinkimo ir pakavimo sandėlyje. Galimi darbai – prekių pagal kodus atrinkimas, skanavimas, pakavimas, etikečių klijavimas, prekių dėžių krovimas ant palečių, prekių paruošimas išvežimui. Dirbsite dideliame kolektyve moderniame sandėlyje kartu su danų bei lietuvių darbuotojais.

Galimos išvykimo datos ir darbo laikotarpiai:
2021.10.25 - 2021.12.21
2021.11.01 - 2021.12.21
2021.11.08 - 2021.12.21
2021.11.15 - 2021.12.21
2021.11.22 - 2021.12.21

Reikalavimai darbuotojui

Visiems komandos nariams būtina susikalbėti angliškai.
Vienas iš penkių komandos narių turi vykti nuosavu automobiliu ir vežti kitus komandos narius į darbą - atstumas nuo apgyvendinimo iki darbo vietos yra 9km. Kandidatams su automobiliu ir panašia patirtimi sandėliuose teiksime primenybę.

Įmonė siūlo

Atlyginimas:
  • dieninis darbas apmokamas 126 DKK/valandą (~16,94 Eur) prieš mokesčius plius 12,5% atostoginiai:
  • darbas vakarais (20.00-22.00val) ir šeštadieniais (16.00-22.00val)- 141 DKK/val (18,96 Eur);
  • darbas sekmadieniais (06.00-22.00val) – – 151 DKK/val (20,30 EUR);
  • naktinis darbas (22.00-06.00val) – 161 DKK/bval (21,65 EUR).
Atlyginimas yra mokamas vieną kartą per mėnesį iki 10 dienos į jūsų nurodytą banko sąskaitą. Yra galimybė gauti avansą.

Apgyvendinimas: keturviečiai kambariai hostelio tipo apgyvendinime kaina 990 DKK/sav/žmogui (~133 Eur). Kviečiame vykti su draugais ar giminaičiais. Apgyvendinimo nuotraukomis bei platesne informacija dalinsimės su atrinktais kandidatais. Taip pat galite ieškoti apgyvendinimo savarankiškai.

Jei atitinkate reikalavimus ir norite kandidatuoti į šią darbo vietą, prašome susisiekti su mumis darbo dienomis nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00 val:
Jolanta Kaupaitė
Vedančioji personalo vadybininkė

Daugiau apie mus ieškokite Baltic Workforce Lietuva internete bei Facebook.

Atlyginimas

16,94-21,65 €/val. neatskaičius mokesčių

Mes siūlome:
  • Visiškai nemokamas įdarbinimo paslaugas;
  • Legalų įdarbinimą Danijoje ir laiku mokamą atlyginimą;
  • Apgyvendinimo galimybes;
  • Visapusišką pagalbą ir konsultacijas prieš išvykstant ir jau esant Danijoje.
informacija apie UAB „Baltic Workforce“
2888 €
Vid. atlyginimas bruto
(90% didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.