Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Localus“

INTERNETINĖS PARDUOTUVĖS VADYBININKAS

700-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Localus“

Darbo pobūdis

  • Produktų sukėlimas bei produktų aprašymų kūrimas;
  • Nuotraukų redagavimas;
  • Internetinės parduotuvės pardavimų administravimas;
  • Klientų aptarnavimas telefonu ir el.paštu.

Reikalavimai darbuotojui

  • Panaši darbo patirtis;
  • Dirbti su Photoshop arba Iliustrator programomis;
  • Gebėti greitai ir lengvai kurti tekstus.

Būtų didelis privalumas, jei:
  • Dirbate su Wordpess;
  • Dirbate su AdWords, SEO, Google Analytics;
  • Turite patirtį mados industrijoje.

Pageidaujamos asmeninės sąvybės:
  • Atsakingumas;
  • Operatyvumas;
  • Iniciatyvumas;
  • Kūrybiškumas.

Atlyginimas

700-1200 €/mėn. į rankas

Lietuviško dizaino namai LOCALS.LT, pristatantys didžiausią vietos dizainerių asortimentą Lietuvoje, po savo stogu talpina tik preciziškai atrinktus, konceptualaus ir modernaus dizaino bei ypatingos kokybės prekės ženklus ir jų produktus. Nuo išskirtinio dizaino drabužių ir aksesuarų moterims, vyrams ir vaikams iki interjero detalių namams ir net gurmaniškų skanėstų.
UNIKALUS DIZAINAS, ĮKVEPIANTIS MŪSŲ KASDIENYBĘ!
informacija apie UAB „Localus“
1527 €
Vid. atlyginimas bruto
17
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.