Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Monikos Gudelevičiūtės individuali veikla

Internetinės parduotuvės vadybininkė (-as)

700-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Monikos Gudelevičiūtės individuali veikla

Darbo pobūdis

Ieškome energingo žmogaus papildyti mūsų jauną kolektyvą, baldų ir interjero detalių internetinėje parduotuvėje. Esi motyvuotas, entuziastingas, kūrybingas ir nebijantis iššūkių? - Lauksime Tavęs!

  • Internetinės parduotuvės administravimas;
  • Internetinių užsakymų vykdymas ir administravimas;
  • Prekių įkėlimas į internetinę parduotuvę (vertimas iš anglų kalbos);
  • Klientų konsultavimas el. paštu ir telefonu;
  • Bendravimas su tiekėjais (anglų kalba);
  • Socialinių tinklų administravimas.

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis;
  • Anglų kalbos žinios - B2;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Organizaciniai įgūdžiai;
  • Kūrybingumas, lankstumas;
  • Mokėjimas savarankiškai priimti sprendimus ir reikalingos informacijos ieškojimas.

PRIVALUMAI:
  • Patirtis su Shopify platforma;
  • SEO įgūdžiai;
  • Rusų kalbos suvokimas (didelis pliusas);
  • Socialinių tinklų administravimas;
  • Aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas.

Mes jums siūlome

  • Priedai priklausantys nuo rezultatų;
  • Strategiškai patogi darbo vieta;
  • Draugiškas kolektyvas;
  • Jauki darbo aplinka;
  • Karjeros galimybės;
  • Nemokami pietūs.

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas

„Namų idėja” – tai patrauklūs, inovatyvūs ir kokybiški sprendimai Jūsų namams. Mūsų komanda nuolat gilina savo žinias interjero dizaino industrijoje ir siekia tapti savo srities profesionalais. Užtikriname standartinių ir nestandartinių baldų bei interjero detalių pasirinkimą, nes žengiame koja kojon su naujausiomis interjero dizaino tendencijomis.