Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „cV Group“

Interneto bendruomenės jaunesnysis (-ioji) vadybininkas (-ė) (Junior community manager)

700-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „cV Group“

Darbo pobūdis

„carVertical“ yra pasaulinio lygio automobilių duomenų rinkos žaidėjas. Mūsų pagrindinis produktas – dėvėtų automobilių istorijų ataskaitos. Tarptautinė skaitmeninių produktų kompanija šiuo metu veikia 20+ rinkų su 650 mln. potencialių vartotojų.

Natūralu, kad pagrindinė mūsų veiklos erdvė yra internetas. Vienas svarbiausių „carVertical” tikslų – būti matomiems ir palaikyti prekės ženklo komunikaciją visose mūsų rinkose. Būtent todėl mums reikia TAVĘS.

Kviečiame tave įsilieti į mūsų komandą Vilniuje. Prisijunk prie rinkodaros štabo, įvaldyk pagrindinius community management principus ir kickstartink savo karjerą.

Panašaus darbo patirtis nebūtina. Tavo koziriai – smalsumas ir užsidegimas tobulėti. Visų paslapčių ir plonybių išmokysim patys.

Reikalavimai

Norim tavęs, jei tu:

> turi patirties skaitmeninėje rinkodaroje;
> gyveni ir kvėpuoji internetu: tau įdomi interneto kultūra, seki trendus ir išmanai įvairiausių socialinių medijų niuansus (forumai, Youtube, Facebook, Reddit, etc);
> mąstai kūrybingai, nes mes kasdien ieškom 101 būdo, kaip tas pačias žinutes perteikti kitais žodžiais;
> gerai moki anglų kalbą (svarbiausia – rašymas ir teksto suvokimas);
> kitų kalbų išmanymas – taip pat privalumas;
> gebi dirbti komandoje: nors dažniausiai turėsi individualias užduotis, bet viskas susisieja ir turi įtakos visos komandos darbui;
> tau nesvetimas organizuotumas: gali ne tik savarankiškai susidėlioti dienos užduotis, bet ir laikytis plano.

Mes jums siūlome

Kodėl tau verta ateiti pas mus?

> šok ant bangos – tai puiki proga tapti specialistu labai perspektyvioje srityje, kuri Lietuvoje dar tik atrandama;
> mes nemėgstam standartų ir rutinos – lanksčiai žiūrime į bet kokias priemones ar įrankius, kurie padeda atsiskleisti talentams;
> užtat mėgstam augimą ir smagiai leisti laiką;
> esam draugiškas kolektyvas ir visuomet pasiryžę vieni kitiems padėti;
> turime jau du biurus Vilniuje – galėsi išsirinkti, kuris tau patogesnis ir artimesnis širdžiai;
> garantuojame dinamišką darbą: kiekviena diena – nauja pasaka, kiekviena naktis – nauji sapnai;
> 2019 m. buvome išrinkti tarp TOP 5 startuolių Europos Sąjungoje.

Susidomėjai?

Esam „carVertical“, todėl patys dažnai vadinam save cV. Taigi tavo CV nebūtinas. Tiesiog išvardink priežastis, kodėl tu esi geriausias kandidatas(-ė), ir duok šen nuorodą į savo „LinkedIn“ profilį.

Atlyginimas

700-800 €/mėn. į rankas

Kiekvieną sekundę pasaulyje vidutiniškai trys žmonės nusiperka naudotą automobilį, o dar kelis kartus daugiau pirkėjų tą pačią akimirką dairosi būsimos transporto priemonės.

Visi nori gauti kuo daugiau informacijos apie dominančias mašinas, todėl aiškinasi jų istoriją ir susiduria su vis naujais klausimais ir problemomis.

Jūs galite padėti jiems sunkią, abejonių prikimštą valandą, jeigu prisijungsite prie mūsų komandos.
informacija apie UAB „cV Group“
2351 €
Vid. atlyginimas bruto
(82% didesnis už LT vidurkį)
36
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1207 €
25% uždirba 1207-2216 €
25% uždirba 2216-2942 €
25% uždirba nuo 2942 €