Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB „IKS“

Interneto reklamos pardavimo specialistas

600-2400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „IKS“

Darbo pobūdis

Geri uždarbiai, galimas laisvas darbo grafikas arba darbas iš bet kurios pasaulio vietos. Įdomus, pastoviai atsinaujinantis, kūrybingas ir prasmingas darbas. Kuriame naudingus informacinius projektus kurie leidžia uždirbti kompanijos darbuotojams ir yra naudingi visuomenei.


Esame specializuotų portalų grupė: statybinis ASA.lt (lt.lt. allconstructions.com), gyvenimo būdo anonsas.lt, agrozinios.lt, visasverslas.lt. Integruojame kliento prekes į įtakojantį kontekstinį portalų turinį ir jį iškeliame į natūralią Google paiešką.

Esame trečias kelias patekti į google paiešką. Ten kur šiai dienai daugiausiai pirkėjų. Iškeliame klientus į google paiešką per labai trumpą laiką ir galime su daugybe nuorodų.

Ieškome darbuotojo kurio pagrindinis darbas būtų naujų klientų paieška. Taip pat puikiai sutarsime su tais kurie turi savo klientus dirbančius SEO, Google Ads srityje. Mūsų formatai puikiai papildys naudojamus.

Naudojami formatai tampa populiariausi tarp Vakarų Europos premium klasės klientų. Gaunate ne tik šiandienes galimybes uždirbti, bet ir ilgalaikes perspektyvas.

Reikalavimai

Norime savarankiško ir brandaus darbuotojo. Ypač vertinsime norintį greitai prasimušti marketingo ir reklamos srityje, tačiau tuo pačiu suprantančio, kad be aktyvaus darbo tai nepasiekiama.

Mes nebijome naujokų ir net linkę priimti mažai dirbusius šioje srityje. Mūsų įvaldyta mokymo technika leidžia labai greitai apmokyti naujokus.

Jūs turite mokėti sklandžiai kalbėti ir dėstyti savo mintis. Tą norėčiau suprasti iš Jūsų pateikto motyvacinio laiško. Norėčiau paaiškinimo kodėl save matote pardavimuose ir interneto versle, kiek žinote apie b2b aktyvius pardavimus, kokių sąvybių šiam darbui turite. Ar suprantate kas yra 30 šaltų skambučių per dieną? Visi parašę kokybišką motyvacinį laišką bus pakviesti į pokalbį.

Mes jums siūlome

Siūlome darbą tarp profesionalų. Jūs įgausite naujausių praktinių pardavimų , reklamos ir rinkodaros žinių. Tapsite stipriu ir paklausiu specialistu.

Jūs gausite kokybišką produktą dėl kurio nebus gėda prieš klientą. Per pastaruosius kelerius metus neturime nė vieno paslaugų atsisakusio kliento kuris perka mūsų rekomenduojamą paslaugų paketą. Atitinkamai pardavimo vadybininkai per kelerius metus tampa projektų vadovais dirbantys su pastoviais klientais. Jų atlyginimas apie 14 - 24 000+ eurų per metus.

Pardavimo vadybininkai dirba kaip laisvai samdomi verslininkai ir susirenka atlyginimą iš komisinių. Yra taikomas garantuotas atlygis 12 mėnesių, 600 - 1000 eurų. Dirbama suteikiant paslaugas mūsų įmonei su individualia veikla.

Galima siūlyti savo bendradarbiavimo variantus pateikiant tiek sąlygas, tiek įsipareigojimus.


Reklamos pardavimo partneriai ( tik patyrę pardavimuose) gali dirbti iš bet kurio Lietuvos ar užsienio miesto. Esame paruošę nuotolinio mokymo kursus, pastovaus mokymo ir įgūdžių tobulinimo programą. Patogi įmonių duomenų bazė per debesinę CRM. Galite pasirinkti kiek laiko per dieną dirbsite.

Garantinio, komisinių dydis derybų klausimas.

CV ir motyvacinį atsiųsti

Atlyginimas

600-2400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas - komisiniai nuo pardavimų

UAB „IKS“

IKS interneto sprendimų kompanija vykdanti veiklą jau penkioliktus metus. Turime profesionalų kolektyvą, atstovaujame puikius ir gerai žinomus portalus ASA.LT, ANONSAS.LT, AUTOREVIU.LT, VISASVERSLAS.LT, VISKAS.LT
informacija apie UAB „IKS“
2
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2019 m.

Jus taip pat gali sudominti: