Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

INwood, UAB siūlo darbą:

Šiuo metu įmonė neturi aktyvių skelbimų.

INwood, UAB

Mes didžiuojamės, kad INwood yra viena iš lyderiaujančių medinių sofų rėmų gamintoja Lietuvoje. Mes tikime, kad mūsų patirtis, iš tiesų, gali sukurti skirtumą Žinome, mūsų užsakovai tiki tokiomis pačiomis vertybėmis.

INwood gamykla įsikūrusi gražioje vietoje Lentvaryje, netoli Lietuvos sostinės Vilniaus, galime sakyti esame seno, istorinio Lentvario dvaro “kieme”.

INwood fabrike dirba apytiksliai 120 žmonių, daugiausia Lentvario ir apylinkių gyventojai ir visi jie aukštos kvalifikacijos darbuotojai.

INwood kompanija buvo įkurta 1980 m. Aalestrup mieste, Danijoje, kaip tradicinės dailidystės ir stalystės įmonė. Mes nuolatos investavome į naujausias technologijas. Taip, INwood sugebėjome išsikovoti ir išlaikyti lyderio pozicijas tiekiant sofų, fotelių, kėdžių ir kitų baldų medinius rėmus didžiosioms minkštų baldų gamintojoms.

Nuo 2007 INwood pradėjo veikti ir Lietuvoje, kur mes nusipirkome 1993 m. taip pat danų įkurtą įmonę, ir dabar 60% mūsų produkcijos keliauja į Lietuvos baldų gamintojų sandėlius, o likusi dalis eksportuojama daugiausia į Daniją.

INwood vadovaujamės šiuolaikinių technologijų gamyba ir autentišku, tradiciniu meistriškumu. Su mūsų CNC įrenginiais galime patenkinti net ir pačius reikliausius užsakovo poreikius.