Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „IP sistemos“

Inžinieriaus - inžinieriaus padėjėjo darbas Kaune (apmokome)

700-1350 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „IP sistemos“

Darbo pobūdis

Šviesolaidinių tinklų statybos darbai ir priežiūra, apsaugos ir vaizdo stebėjimo kamerų montavimas, klientų aptarnavimas.

Ko mes ieškome?
Mes ieškome komandos nario, kurio darbo diena atrodo maždaug taip:
Susipažįstu su dienos darbais bei patikrinu ar turiu visas reikiamas priemones darbams atlikti.
Dienos darbus, su vadovu, suskirstau pagal svarbą.
Atlieku numatytus dienos darbus.
Patikrinu ar visi darbai atlikti tvarkingai bei apžiūriu ką galima padaryti papildomai.
Siūlau naujas idėjas kaip darbas galėtų būti geresnis ir efektyvesnis.

Ko nereikės daryti?
Nereikės pardavinėti;
Nereikės patiems reklamuoti įmonės teikiamų paslaugų;
Nereikės patiems ieškoti klientų.

Pagrindiniai reikalavimai:

1. Inžinerinis mąstymas.
2. Noras aktyviai dirbti ir padaryti kuo daugiau darbų, būti iniciatyviam.
3. Noras siekti geriausio inžinieriaus vardo.
4. Supratimas, kad užmokestis priklauso nuo padaryto darbo.

Papildomi privalumai:
Darbo patirtis (Patirtis svarbi, bet nebūtina. Kuo daugiau moki, tuo daugiau uždirbi)
Iniciatyvumas, energingumas

Galima dirbti ir 0,5 etato.

Kam geriau CV nesiųsti?
Tiems kas nemoka, nesugeba arba nenori pradėto darbo užbaigti iki galo;
Tiems, kas nėra gyvenime susidūrę su laidais;
Tiems, kas tiesiog mėgsta komfortiškai sėdėti ofise, „krapštyti nosį“ ir gauti atlyginimą mėnesio pabaigoje;
Tiems, kas daugiau dėmesio skiria atsikalbinėjimui, o ne darbui;
Tiems, kas nepalaiko įmonės idėjų.

Ką mes siūlome?

Užmokestį nuo 700 iki 1350€ (Inžinierius uždirbantis mažiau 700€ nešioja kavą kolegoms ir negali vadinti savęs inžinieriumi) :)
Karjeros galimybes: tapus geriausiu inžinieriumi, bus galimybė tapti vadovu ir turėti savo inžinierių komandą
Darbo automobilį
Jauną, linksmą, nuolat augantį ir tobulėjantį kolektyvą.

Atlyginimas

700-1350 €/mėn. į rankas

Kas mes?
UAB "IP sistemos" – įmonė užsiimanti:
Šviesolaidinių tinklų statyba
Vaizdo stebėjimo kamerų montavimu
Apsaugos sistemų montavimu
Elektros instaliacijos darbais.
informacija apie UAB „IP sistemos“
1221 €
Vid. atlyginimas bruto
17
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.