Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Telia
Daugiau apie įmonę »

Inžinierių aptarnavimo komandos vadovas (-ė) Klaipėdoje

Klaipėda - Telia

Mes esame

Aš esu Vakarų regiono vadovas Ričardas Špogis. Šiuo metu ieškau motyvuoto (-os), energingo (-os), naujo (-os) Klaipėdos Vingio aptarnavimo komandos vadovo (-ės), kuris (-i) vestų komandą pasiekti aukščiausių rezultatų. Jei tau patinka darbas su komanda, jos formavimas, motyvavimas, ugdymas ir stiprinimas, jeigu nori dalyvauti kuriant, tobulinant klientų aptarnavimą, teikiant geriausius pasiūlymus klientams, tai ši pozicija kaip tik tau.

Tavo naujas iššūkis?

Vadovausi komandai atsakingai už paslaugų įrengimus, gedimų šalinimą, prisidėsi prie išskirtinio tiek privačių, tiek verslo klientų aptarnavimo kūrimo. Ieškosi būdų kaip efektyviau organizuoti komandos veiklą, užtikrinti bei tobulinti reikiamas darbuotojų kompetencijas. Subursi komandą siekti aukščiausių rezultatų pristatant bei parduodant įvairias Telia paslaugas ir įrangą.

Prisijungus prie Telia komandos dirbsi tarptautinėje IT ir telekomunikacijų įmonėje, kuri savo veikloje vadovaujasi moderniausiais vadybos principais, vertina kiekvieno darbuotojo pasiekimus bei kompetenciją. Turėsi tiek profesinio, tiek asmeninio augimo galimybes visoje Telia Company įmonių grupėje ir matysi savo darbo rezultatus dirbant su naujausiomis technologijomis ir draugiška profesionalų komanda.

Koks (-ia) esi Tu?

Turi viziją kaip Tavo komanda ne tik bus vieninga ir orientuota į rezultatą, bet ir kiekvieną kartą būdama pas klientą, galės jį nustebinti paprastai pateikdama visas įmonės siūlomas paslaugas ir sprendimus kliento kalba. Ieškome lyderio (-ės), todėl žinoma, kad Tu esi ambicingas (-a) ir norintis (-i) tobulėti, mėgsti dinamišką darbo tempą ir gebi atrasti bei ugdyti talentus.

Tavo asmenybė:

 • Esi atviras (-a) ir nebijantis (-i) pokyčių;
 • Moki ne tik išgirsti ir suprasti žmones, bet ir juos suburti bendram tikslui;
 • Esi orientuotas (-a) į darbuotoją, klientą ir rezultatą;
 • Lengvai randi bendrą kalbą su bet kuo ir puikiai žinai kas yra profesionalumas ir dalykiškas bendravimas;
 • Nestokoji iniciatyvos, o analitinis mąstymas – Tavo stiprybė.

Tavo patirtis:

 • Klientų aptarnavimo ir pardavimų srityje;
 • Gebėjimas įsisavinti ir pritaikyti naujausias technologijas
 • Sėkmingas vadovavimas komandai;
 • Pasižymi idėjų gausa ir stipria orientacija į rezultatą;
 • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Ką gausi prisijungęs (-usi) prie Telia?

Mes tikime, kad žmonės geriausiai atsiskleidžia į tikslus orientuotoje bei vertybėmis pagrįstoje kultūroje – sveikas(-a) atvykęs(-usi) į „Telia“ - tavo naujų didelių galimybių namus. Prisijungęs(-usi) prie mūsų, tu būsi svarbi įdomios kelionės dalis „Telia“ tampant naujos kartos telekomunikacijų kompanija. Pažadame tau, kad šioje kelionėje padėsime augti tiek profesiškai, tiek kaip asmenybei. Mes tikime asmenine lyderyste, todėl pats(-i) būsi atsakingas(-a) už savirealizaciją bei puikiausių rezultatų pasiekimą. IT ir telekomunikacijos nėra tik mūsų verslas – tai, tuo pačiu, ir mūsų didžiausia aistra, tad prisijungęs(-usi) prie talentingų žmonių komandos prisidėsi ne tik prie efektyvesnio verslo, bet ir geresnio gyvenimo sprendimų kūrimo.

Dirbdamas šioje pozicijoje gausi bazinį atlygį 1600-2050 Eur. (neatskaičius mokesčių). Taip pat šioje pozicijoje dirbantys kolegos gauna mėnesinius priedus, kurie yra 200-800 Eur. (neatskaičius mokesčių). Taip pat kiekvienam darbuotojui "Telia" turi parengusi papildomų naudų krepšelį į kurį įeina:

 • Sveikatos draudimas ir papildomas pensijų kaupimas;
 • Įvairios nuolaidos Telia paslaugoms ir prekėms, taip pat ir išskirtiniai partnerių pasiūlymai;
 • Papildomos atostogų dienos;
 • Lanksčios darbo sąlygos;
 • Asmeninis ir profesinis augimas, dalyvaujant vidinėse mokymų programose;
 • Kūrybiška ir jauki darbo aplinka;
 • 19000 nuostabių kolegų iš Skandinavų ir Baltijos šalių.

Nauji darbo principai. Mums rūpi žmonės, todėl reaguojame į susidariusią situaciją šalyje ir atrinktus kandidatus susipažinti pakviesime nuotoliniu būdu. Taip pat esame pasiruošę įgyvendinti visas būtinas sąlygas užtikrinant sėkmingą darbą iš namų, pradedant, bet neapsiribojant įrangos pristatymu į namus, naujokų įvedimu, mokymais ir pan.

Susidomėjai?

Norėtum prisijungti prie Vakarų regiono klientų aptarnavimo padalinio? Laukiame Tavo CV! Konfidencialumą garantuojame. Jeigu kyla klausimų, užduok juos telefonu +37068660279 Gabrielei.

Prisijunk prie Telia!

Telia

Everything we do is about bringing the world closer through technology. Our 20,000 talented colleagues serve millions of customers every day in one of the world’s most connected regions. We’re empowering people, companies and societies. This is our business. Our passion. Our home. Welcome to Telia, the home of your next big opportunity and a place where everyone can be themselves with equal access to opportunities.

Kiti įmonės darbo skelbimai:

Visi šios įmonės skelbimai (24) »