UAB „NT SERVICE“
Daugiau apie įmonę »

Inžinierius - aukštalipis

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „NT SERVICE“

Darbo pobūdis

Mobilaus ryšio (telekominikacijų) įrangos montavimas

Reikalavimai

  • Patirtis telekomunikacijų srityje;
  • Darbų aukštyje patirtis;
  • Sugebėjimas dirbti komandoje, organizuotumas, atsakingumas bei iniciatyvumas
  • Vairuotojo pažymėjimas B kategorija.

Privalumai:
  • Aukštalipio pažymėjimas;
  • Elektrosaugos pažymėjimas.
  • Ryšio technologijų išmanymas (GSM/UMTS/LTE);
  • Patirtis dirbant su mobiliojo ryšio įranga (bazinės stotelės, radijo įranga, optika, AC/DC maitinimo įrenginiai).

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas;
Darbą draugiškame ir jaunatviškame kolektyve;
Kvalifikacijos tobulinimo kursus;
Darbo telefoną;
Kompetenciją atitinkantį ir laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas

NT Service, UAB - telekomunikacinių projektų integravimo ir valdymo kompanija, jau 20 metų sėkmingai teikianti paslaugas Lietuvoje. Užimanti lyderio pozicijas Lietuvos telekomunikacijų rinkoje, turinti savo filialus ir užsienyje. Plačiau apie kompaniją skaitykite www.rtp.lt
informacija apie UAB „NT SERVICE“
2032 €
Vid. atlyginimas bruto
(58% didesnis už LT vidurkį)
64
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1499 €
25% uždirba 1499-2062 €
25% uždirba 2062-2544 €
25% uždirba nuo 2544 €