Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Telia

Inžinierius (-ė) diegiant paslaugas verslo klientams Kaune

Kaunas - Telia

Mes esame

Aš esu Rolandas Rakauskas, Kauno verslo aptarnavimo komandos vadovas. Aptarnavimo komanda aptarnauja Kauno, Kėdainių, Ukmergės, Jonavos, Kaišiadorių verslo klientus. Šiuo metu ieškau naujo (-os) kolegos (-ės), kuris (-i) sustiprintų mūsų komandą savo talentu. Jeigu aktyviai sieki geriausių rezultatų, ieškai naujų iššūkių, domiesi naujausiomis technologijomis ir nori diegti įvairiausius sprendimus mūsų klientams, tapk Telia technologijų ambasadoriumi, prisijunk prie mūsų komandos.

Tavo naujas iššūkis?
Po pradinių mokymų Tavo misija bus padėti verslo klientams atverti langą į skaitmeninį pasaulį diegiant šviesolaidinio, plačiajuosčio, belaidžio ir hibridinio interneto paslaugas, tai pat duomenų perdavimo sprendimus, interaktyviosios televizijos paslaugas, vaizdo stebėjimo sistemas. Dirbant pas mus Tu gelbėsi klientus jiems susidūrus su technologinėmis bėdomis.
Prisijungus prie Telia komandos dirbsi įmonėje, kuri savo veikloje vadovaujasi moderniausiais vadybos principais, vertina kiekvieno darbuotojo pasiekimus bei kompetenciją. Turėsi ne tik papildomas įmonės teikiamas naudas (papildomas sveikatos draudimas, lankstus darbo grafikas ir kt.) bet ir profesinio bei asmeninio augimo galimybes.

Koks (-ia) esi Tu?
Būsi Telia veidas, balsas ir rankos, todėl tikimės, kad esi dėmesingas (-a) klientų patarėjas (-a) ir lengvai bendrauji ne tik su kompiuteriu, bet ir su žmonėmis, esi savarankiškas (-a). Tikimės, kad mėgsti greitą darbo tempą, o mobili darbo vieta – Tau privalumas.

Tavo asmenybė:

 • Suderini nesuderinamus dalykus: techniką ir vadybą, savarankiškumą bei darbą komandoje.
 • Esi orientuotas (-a) į klientą ir rezultatą.
 • Esi iniciatyvus (-i) ir inovatyvus (-i), domiesi naujausiomis technologijomis.
 • Lengvai įsisavini naują informaciją bei greitai mokaisi ir nebijai siekti ambicingų tikslų.

Tavo patirtis ir privalumai:

 • Sėkminga darbo patirtis klientų aptarnavimo srityje.
 • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
 • Tavo koziris – darbo patirtis telekomunikacijų srityje.
 • Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas (privalumas – elektronikos/ telekomunikacijų srityje).

Ką gausi prisijungęs (-usi) prie Telia?

Mes tikime, kad žmonės geriausiai atsiskleidžia į tikslus orientuotoje bei vertybėmis pagrįstoje kultūroje – sveikas(-a) atvykęs(-usi) į „Telia“- tavo naujų didelių galimybių namus. Prisijungęs(-usi) prie mūsų, tu būsi svarbi įdomios kelionės dalis „Telia“ tampant naujos kartos telekomunikacijų kompanija. Pažadame tau, kad šioje kelionėje padėsime augti tiek profesiškai, tiek kaip asmenybei. Mes tikime asmenine lyderyste, todėl pats(-i) būsi atsakingas(-a) už savirealizaciją bei puikiausių rezultatų pasiekimą. IT ir telekomunikacijos nėra tik mūsų verslas – tai, tuo pačiu, ir mūsų didžiausia aistra, tad prisijungęs(-usi) prie talentingų žmonių komandos prisidėsi ne tik prie efektyvesnio verslo, bet ir geresnio gyvenimo sprendimų kūrimo.
Dirbdamas šioje pozicijoje gausi bazinį atlygį, kuris prasideda nuo 910-1460 Eur (neatskaičius mokesčių) ir mėnesinius priedus (vidutinis mėnesio priedas 250 eurų). Taip pat kiekvienam darbuotojui "Telia" turi parengusi papildomų naudų krepšelį į kurį įeina:

 • Sveikatos draudimas ir papildomas pensijų kaupimas;
 • Įvairios nuolaidos Telia paslaugoms ir prekėms, taip pat ir išskirtiniai partnerių pasiūlymai;
 • Papildomos atostogų dienos;
 • Lanksčios darbo sąlygos;
 • Asmeninis ir profesinis augimas, dalyvaujant vidinėse mokymų programose;
 • Kūrybiška ir jauki darbo aplinka;
 • 20 000 nuostabių kolegų iš Skandinavijos ir Baltijos šalių.

Susidomėjai?
Norėtum prisijungti prie Telia klientų aptarnavimo komandos? Tuomet laukiame Tavo CV! Konfidencialumą garantuojame ir susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Prisijunk prie Telia!
Telia

Telia

Everything we do is about bringing the world closer through technology. Our 20,000 talented colleagues serve millions of customers every day in one of the world’s most connected regions. We’re empowering people, companies and societies. This is our business. Our passion. Our home. Welcome to Telia, the home of your next big opportunity and a place where everyone can be themselves with equal access to opportunities.

Jus taip pat gali sudominti: