Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Salda“

Inžinierius (-ė) - konstruktorius (-ė)

Nuo 1100 €/mėn. Į rankas
Atranka internetu
Darbas namuose, Šiauliai - UAB „Salda“

Darbo pobūdis

  • projektuoti gaminius pagal kliento pateiktą medžiagą;
  • modeliuoti 3D ir 2D naudojant „Solidworks“ programą;
  • rengti techninius brėžinius ir dokumentaciją;
  • siekti žinių, reikalingų tiesioginiam darbui.

Reikalavimai

  • aukštasis techninis inžinerinis išsilavinimas;
  • panašaus darbo su „Solidworks“ programa patirtis;
  • geros anglų kalbos žinios;
  • gebėjimas spręsti problemas;
  • gebėjimas laikytis procesų ir susitarimų;
  • savarankiškumas ir patikimumas;
  • greita orientacija ir imlumas.

Privalumai:

  • analogiško darbo patirtis;
  • darbo patirtis su „Solidworks“ programa;
  • patirtis projektų valdyme.

Mes jums siūlome

„Saldoje“ mes vertiname savo komandos narius ir siūlome jiems šias vertes:

  • laiku mokamas kompetencijas atitinkantis atlyginimas;
  • visos socialinės garantijos;
  • saugos reikalavimus atitinkančios darbo sąlygos ir priemonės;
  • karjeros galimybės darbštiems, atsakingiems ir norintiems tobulėti;
  • galimybė kurti žymiausiose pasaulio įmonėse naudojamus produktus;
  • skanūs nebrangūs pietūs įmonės valgykloje;
  • įmonės organizuojami renginiai darbuotojams ir jų vaikams;
  • nemokami kineziterapijos užsiėmimai.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. į rankas
Atlyginimo dydis priklauso nuo turimos kvalifikacijos ir kompetencijų, aptariamas pokalbio metu.
UAB „Salda“

UAB „Salda“

„Salda“ yra viena didžiausių pramonės įmonių Šiaulių regione. Mes gaminame vėdinimo įrangą, kurią naudoja oro uostai, gamyklos, ekspozicijų bei prekybos centrai, gausybė kitų verslo ir privačių objektų visame pasaulyje. Per 30 veiklos metų įmonėje dirba iki 350 darbuotojų komanda, už sėkmingą savo darbą esame įvertinti gausybe apdovanojimų.
Įmonę pristatantis vaizdo įrašas:
informacija apie UAB „Salda“
1686 €
Vid. atlyginimas bruto
(11% didesnis už LT vidurkį)
349
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1309 €
25% uždirba 1309-1564 €
25% uždirba 1564-1839 €
25% uždirba nuo 1839 €