Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
Salda UAB

Inžinierius (-ė) - konstruktorius (-ė)

Nuo 1100 €/mėn. Į rankas
Darbas namuose, Šiauliai - Salda UAB

Darbo pobūdis

  • projektuoti gaminius pagal kliento pateiktą medžiagą;
  • modeliuoti 3D ir 2D naudojant „Solidworks“ programą;
  • rengti techninius brėžinius ir dokumentaciją;
  • siekti žinių, reikalingų tiesioginiam darbui.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis techninis inžinerinis išsilavinimas;
  • panašaus darbo su „Solidworks“ programa patirtis;
  • geros anglų kalbos žinios;
  • gebėjimas spręsti problemas;
  • gebėjimas laikytis procesų ir susitarimų;
  • savarankiškumas ir patikimumas;
  • greita orientacija ir imlumas.

Privalumai:

  • analogiško darbo patirtis;
  • darbo patirtis su „Solidworks“ programa;
  • patirtis projektų valdyme.

„Saldoje“ mes vertiname savo komandos narius ir siūlome jiems šias vertes:

  • laiku mokamas kompetencijas atitinkantis atlyginimas;
  • visos socialinės garantijos;
  • saugos reikalavimus atitinkančios darbo sąlygos ir priemonės;
  • karjeros galimybės darbštiems, atsakingiems ir norintiems tobulėti;
  • galimybė kurti žymiausiose pasaulio įmonėse naudojamus produktus;
  • skanūs nebrangūs pietūs įmonės valgykloje;
  • įmonės organizuojami renginiai darbuotojams ir jų vaikams;
  • nemokami kineziterapijos užsiėmimai.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. į rankas
Atlyginimo dydis priklauso nuo turimos kvalifikacijos ir kompetencijų, aptariamas pokalbio metu.
Salda UAB

Salda UAB

SALDA, UAB viena iš didžiausių pramonės įmonių Šiaulių regione. Įmonėje kuriama ir gaminama inovatyvi vėdinimo įranga, skirta namams, biurų ir visuomeniniams pastatams, oro uostams, gamykloms visame pasaulyje. Per 33 darbo metus suformuota ~330 darbuotojų komanda. Įmonėje sukurtos modernios darbo vietos, geros sąlygos tobulėti ir kilti karjeros laiptais. Darbuotojams taikoma motyvuojanti darbo užmokesčio sistema.
Įmonę pristatantis vaizdo įrašas:
informacija apie Salda UAB
2081 €
Vid. atlyginimas bruto
(37% didesnis už LT vidurkį)
334
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1672 €
25% uždirba 1672-1833 €
25% uždirba 1833-2240 €
25% uždirba nuo 2240 €