Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „PLASTENA“

Inžinierius (-ė) - konstruktorius (-ė)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „PLASTENA“

Darbo pobūdis

Jau trečią dešimtmetį sėkmingai dirbanti kompanija ieško entuziastingų narių į savo komandą darbui Garliavoje.

Ieškome ne vienadienių narių, o asmenybių - norinčių augti tobulėti kartu su kompanija – tapti pilnaverčiais kompanijos nariais.

Šiuo metu ieškome INŽINIERIAUS-KONSTRUKTORIAUS.

Darbo funkcijos:

Brėžinių bei techninės dokumentacijos gaminiams ruošimas;
Detalių projektavimas pagal kliento pateiktą medžiagą;
Užsakymų valdymas ir koordinavimas;
Operatyvus ir racionalus iškilusių klausimų sprendimas.

Reikalavimai:

Gebėjimas skaityti ir suprasti brėžinius;
Praktiniai įgūdžiai dirbant SolidWorks programa;
Aukštesnysis ar aukštasis techninis inžinerinis išsilavinimas;
Geras anglų kalbos mokėjimas;
Laiko planavimo įgūdžiai;
Kruopštumas, atidumas, atsakingumas;
Noras dirbti ir tobulėti;
Gali būti ir paskutinio kurso studentas (-ė)

Siūlome:

Kvalifikacijos kėlimo kursus;
Geras darbo sąlygas, draugišką kolektyvą;
Profesinį iššūkį ir tobulėjimą;
Įdomų, nemonotoniškas darbas;
Motyvuojantį ir laiku mokamą atlyginimą.

Kita:
Sutartinis atlyginimas informuosime tik atrinktus kandidatus;
konfidencialumas garantuojamas;

Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad pasibaigus atrankai, Jūsų CV bus saugomas UAB ,,Plastena“ vidinėje duomenų bazėje ne ilgiau kaip 2 mėnesius su tikslu atlikti atranką į laisvą darbo vietą. Bet kokia pateikta asmeninė informacija bus laikoma konfidencialia. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, paskambinę kontaktiniu telefonu .

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

UAB "Plastena" – techninių medžiagų tiekimo, detalių gamybos ir paslaugų įmonė. Kompanijos patikimumą ir profesionalumą atspindi jau trečią dešimtmetį siejanti veikla su Baltijos šalių gamybos, statybos ir reklamos įmonėmis.
informacija apie UAB „PLASTENA“
1777 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
76
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1475 €
25% uždirba 1475-1816 €
25% uždirba 1816-2200 €
25% uždirba nuo 2200 €