Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Yukon Advanced Optics Worldwide“

Inžinierius (-ė) - konstruktorius (-ė)

4900-5200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Yukon Advanced Optics Worldwide“

Darbo pobūdis

Liejimo formų projektavimas CAD programa „Solid Works“.
Plastiko detalių tinkamumo gamybai analizė.
Medžiagos elgsenos modeliavimas ir analizė liejant, aukšto spaudimo būdu „Solid Works Plastics“ programos pagalba.
Plastikų parinkimas įvairių detalių liejimui.
Plastikų parinkimas daugiakomponentiniam liejimui.
Optinių elektroninių prietaisų surinkimo ir kontrolės technologinių įrankių bei įrenginių kūrimas.
Dalyvavimas liejimo formų bandymuose.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis projektuojant sudėtingus mechaninius mazgus, plastikinių detalių liejimo įrenginius.
Darbo su CAD SolidWorks įgūdžiai.
Patirtis atliekant techninių projektavimų skaičiavimus.
Patirtis projektuojant detales išgaunamas liejimo presavimo būdu.
Bazinės „Solid Works Simulation“, Solid Works Plastics“ žinios.
Kalbų mokėjimas – mokėti anglų kalbą А2 lygiu (raštu, žodžiu).

Įmonė siūlo

Darbo užmokestį nuo 4900 iki 5200 Eur bruto per mėnesį.
Patogų darbo laiką ir sąlygas (biure ir/arba nuotoliu) nuo 8:30 iki 17:15.
Lanksčią darbo dienos pradžią ir pabaigą pagal suderintą grafiką.
Metinę premiją už individualių tikslų įgyvendinimą.
Kvalifikacijos kėlimo mokymus, seminarus.
Kompensacija mokymams, kalbų kursams.
Kompensacijos už kultūrinius renginius, medicinos paslaugas, poilsį.
Komandiruotes.

Atlyginimas

4900-5200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Apie bendrovę:

Yukon Group - tarptautinė įmonė, pirmaujanti elektroninių optinių stebėjimo prietaisų rinkoje, gaminanti pasaulyje pripažintus PULSAR bei YUKON termovizorinius ir naktinio matymo prietaisus profesionaliam naudojimui ir laisvalaikiui.

Įmonėje kuriami, projektuojami ir gaminami prietaisai yra aukštai vertinami visame pasaulyje. Kuriant sudėtingus IoT prietaisus naudojamos pažangiausios technologijos, inžineriniai sprendimai ir kuriama programinė įranga skirta vaizdų apdorojimui bei dirbtiniam intelektui
informacija apie UAB „Yukon Advanced Optics Worldwide“
3672 €
Vid. atlyginimas bruto
(2X higher than LT average)
303
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2205 €
25% uždirba 2205-2964 €
25% uždirba 2964-4603 €
25% uždirba nuo 4603 €