Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Esco Medical Technologies“

Inžinierius - konstruktorius (-ė)

800-1400 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Esco Medical Technologies“

Darbo pobūdis

Įrenginių, skirtų vaisingumo klinikoms/laboratorijoms, projektavimas ir paleidimas į gamybą:
  • Gamybinių brėžinių ruošimas.
  • Gamybinės dokumentacijos ruošimas.
  • Dalyvavimas surinkinėjant pirmus pavyzdžius RnD skyriuje.
  • Tolimesnė gaminio priežiūra (brėžinių koregavimas, įrenginio tobulinimas pradėjus serijinę gamybą).

Reikalavimai

  • Geros anglų kalbos žinios (dalis darbo interviu gali vykti anglų kalba).
  • Darbas Solidworks programine įranga.
  • Kompiuterinis raštingumas.
  • Gamybos technologijų išmanymas (CNC apdirbimas, lakštinio plieno apdirbimas, metalų suvirinimas, plastikinių detalių liejimas ir kitos technologijos tinkamos mažaserijinei ir masinei detalių gamybai).
  • Atsakingumas ir kruopštumas.
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai.
  • Privalumas - darbo patirtis prietaisų projektavime.
  • Privalumas - darbo patirtis Inventor programine įranga.

Mes jums siūlome

Šiuo metu įmonė ieško inžinieriaus-konstruktoriaus
Pozicija yra orientuota į esamų masinės gamybos produktų palaikymą ir modifikavimą, su galimybe inžinieriui(-ei) sukaupus patirties pereiti ir prie R&D projektų.
Turėsite galimybę dirbti draugiškame kolektyve ir semtis patirties iš patyrusių inžinierių.
Vertiname atsakingus ir darbščius darbuotojus.
CV siųsti anglų kalba.

Atlyginimas

800-1400 €/mėn. į rankas

Medicininės ir laboratorinės įrangos projektavimas bei gamyba.
informacija apie UAB „Esco Medical Technologies“
2124 €
Vid. atlyginimas bruto
(39% didesnis už LT vidurkį)
73
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1496 €
25% uždirba 1496-1686 €
25% uždirba 1686-2502 €
25% uždirba nuo 2502 €