UAB „Arlanga alu“

INŽINIERIUS – KONSTRUKTORIUS

900-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Arlanga alu“

Darbo pobūdis

  • Aliuminio konstrukcijų skaičiavimas;
  • Aliuminio konstrukcijų mazgų detalizavimas;
  • Aliuminio konstrukcijų brėžinių gamybai parengimas;
  • Projektų vykdymo eigos koordinavimas ir kontrolė;
  • Darbas su projektais Skandinavijoje.

Reikalavimai

  • Patirtis dirbant Autocad/Revit programomis;
  • Darbas su inžinerinių skaičiavimų programomis Solidworks/Inventor/ kt.

Privalumai darbo patirčiai
  • Patirtis įgyvendinant aliuminio konstrukcijų dalį projektuose;
  • Darbas su inžinerinių skaičiavimų programomis Robot, SCIA, Dlubal/ kt.
  • Anglų kalba.

Mes jums siūlome

  • Laisvą darbo grafiką;
  • Pasirenkamą darbo vietą ( Vilnius/Gargždai)
  • Profesinių kompetencijų kėlimo galimybes;
  • Pozityvų kolektyvą;
  • Privalomas ir papildomas naudas.

Atlyginimas

900-1500 €/mėn. į rankas

ARLANGA alu - aliumininių langų, durų, fasadų, berėmių stiklo konstrukcijų gamintoja – ARLANGA group įmonių grupės, savo veiklą tęsiančios nuo 1995 m., narė, kurios produkcija realizuojama Lietuvoje bei eksportuojama į Skandinaviją, Korėją, Australiją ir kitas šalis.
www.arlanga.lt
informacija apie UAB „Arlanga alu“
2026 €
Vid. atlyginimas bruto
(45% didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius