Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „AGREGATAS“

Inžinierius - konstruktorius

Nuo 1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „AGREGATAS“

Darbo pobūdis

Šiuo metu darbui Vilniuje ieškome inžinieriaus - konstruktoriaus, kurio pagrindinė užduotis - gamybinių brėžinių kūrimas/adaptavimas, technologinių schemų, įrangos išdėstymo planų, pamatų brėžinių kūrimas, techninės dokumentacijos ruošimas.
Ieškome išsilavinusio, patyrusio, ambicingo komandos nario, sugebančio ne tik sėkmingai valdyti inžnerinius procesus bet ir įgyvendinti savo idėjas, siekti perspektyvų sparčiai besivystančioje biokuro įrengimų gamybos srityje.

Reikalavimai darbuotojui

1. Darbo patirtis su pašarų, trąšų, medienos ar kt. technologinės įrangos gamyba - inžinieriaus-konstruktoriaus pareigose (nemažiau 3 metų);
2. Aukštasis inžinerinis išsilavinimas (pageidautina mechanikos srities);
3. Mokėjimas dirbti su Autocad tipo programine įranga;
4. Geros rusų kalbos žinios;
5. Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Kvalifikacija atitinkanti atlyginimą;
Visas socialines garantijas;
Karjeros galimybes ir kvalifikacijos tobulinimą;
Darbą stabilioje įmonėje draugiškoje aplinkoje.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. į rankas

UAB ''Agregatas'' - viena seniausių Lietuvos įmonių, sėkmingai plėtojanti savo veiklą nuo 1989 m., kurios pagrindinė veikla - pramonės technologinės įrangos gamyba. Agregatas yra viena pirmaujančių įmonių Europoje, vystančių kietojo biokuro gamybos technologijas, diegianti inovatyvius ir patikimus sprendimus kuro granulių ir briketų gamybos pramonei.

Daugiau apie įmonę rasite
informacija apie UAB „AGREGATAS“
789 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.