Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Electronic House“

INŽINIERIUS - MECHANIKAS

1500-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Electronic House“

Darbo pobūdis

Pramoninių elektros, automatikos ir mechanikos įrenginių nuolatinė ir profilaktinė priežiūra ir remontas;
Gedimų indentifikavimas bei šalinimas pagal techninius žinynus ir schemas;
Atsarginių dalių priežiūra bei palaikymas sandėlyje;
Naujos įrangos instaliavimo ir naudojamos įrangos tobulinimo darbai;
Periodinių patikrų vykdymas bei dokumentavimas.

Reikalavimai darbuotojui

Panašaus darbo patirtis - didelis privalumas;
Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas (automatikos, elektrotechnikos, inžinerijos ir pnš.);
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Anglų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

Apmokymus darbo vietoje;
Motyvacinius priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
Darbas viena pamaina, I-V, 7:00-15.30 h.

Atlyginimas

1500-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Įmonės tinklalapis:
informacija apie UAB „Electronic House“
2315 €
Vid. atlyginimas bruto
(52% didesnis už LT vidurkį)
93
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1482 €
25% uždirba 1482-1648 €
25% uždirba 1648-1973 €
25% uždirba nuo 1973 €