Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „DP acetate“

Inžinierius - mechanikas

1100-1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „DP acetate“

Darbo pobūdis

  • Technologinių įrenginių techninės priežiūros organizavimas;
  • Prevencinių priemonių taikymas, siekiant užtikrinti maksimalų įrengimų efektyvumą ir nenutrūkstamą jų veikimą;
  • Operatyvus įrengimų gedimų šalinimo organizavimas;
  • Technologinių įrenginių modernizavimas, pasiūlymų susijusių su įrengimų
veiklos gerinimu teikimas;
  • Techninės dokumentacijos pildymas;
  • Pavaldaus personalo saugus ir efektyvus darbų organizavimas bei koordinavimas.

Reikalavimai

  • Techninis išsilavinimas, (mechanikas inžinierius- privalumas);
  • Panašaus darbo patirtis gamybinėje įmonėje, (privalumas);
  • Techninės dokumentacijos, brėžinių, schemų skaitymas ir ruošimas;
  • Įrengimų veikimo principų praktinis bei teorinis supratimas;
  • Loginis mąstymas, greitas sprendimų priėmimas, atsakingumas, pastovumas.

Mes jums siūlome

Draugišką kolektyvą;
Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes.
Laukiame puikiai bendraujančių, organizuotų, iniciatyvių, atsakingų bei savarankiškų kandidatų!

Atlyginimas

1100-1200 €/mėn. į rankas

UAB „Dp acetate" yra viena iš dviejų pasaulio acetatinių siūlų gamintojų, eksportuojanti savo produkciją į daugelį pasaulio šalių. Tarptautinį klientų ir verslo partnerių pasitikėjimą įgijome mūsų profesionalių darbuotojų ir specialistų dėka. Lyderio pozicijos acetatinių siūlų rinkoje skatina mus atnaujinti technologijas, užtikrinanti reikiamų specialistų pritraukimą, diegti įvairius techninius ir valdymo sprendimus vadybos, aplinkosaugos bei kokybės valdymo srityse.
informacija apie UAB „DP acetate“
1581 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
124
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1101 €
25% uždirba 1101-1456 €
25% uždirba 1456-1848 €
25% uždirba nuo 1848 €