UAB „Jurby Water Tech“

Inžinierius - projektuotojas (-a) / elektrikas-automatikas (-ė)

1000-1400 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Jurby Water Tech“

Darbo pobūdis

  • Automatizuoto valdymo sistemų projektavimas vandens paruošimo technologinei įrangai.
  • Principinių schemų, elektrotechnikos, valdymo spintų brėžinių (valdikliai Siemens, įėjimo/išėjimo moduliai, maitinimo blokai ir pan.) ir specifikacijų ruošimas.
  • Techninės dokumentacijos rengimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis techninis išsilavinimas (automatizacija, elektrotechnika, elektronika).
  • Darbas AutoCAD programa.
  • Geros rusų (būtinai) ir anglų kalbų žinios.
  • Iniciatyvumas, loginis mąstymas, aktyvumas, orientacija į rezultatą, tikslo siekimas, pasitikėjimas savimi, savarankiškumas.

Privalumai:
  • Geri darbo EPLAN įgūdžiai, jų neturint – apmokome.
  • Technologinių (pramonės) įrengimų automatizavimo sistemų projektavimo, principinių schemų sudarymo patirtis.
  • Automatizavimo sistemų projektavimo patirtis SIEMENS ir kt. valdiklių pagrindu.
  • Normatyvinės dokumentacijos reikalavimų energetikos, naftos perdirbimo bei maisto pramonėje žinojimas.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas;
Darbą jaunatviškame, draugiškame kolektyve.

Atlyginimas

1000-1400 €/mėn. į rankas

Tarptautinė inžinerijos ir chemijos kompanija, siūlanti vandens paruošimo, vandens ir nuotekų valymo kompleksinius sprendimus ir technologijas.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (8)
informacija apie UAB „Jurby Water Tech“
1718 €
Vid. atlyginimas bruto
(13% didesnis už LT vidurkį)
45
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1050 €
25% uždirba 1050-1490 €
25% uždirba 1490-1966 €
25% uždirba nuo 1966 €