Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Mediapark"
Daugiau apie įmonę »

iOS programuotojas

600–1800 Eur
Vilnius - UAB "Mediapark"

Darbo pobūdis

Ieškome naujo komandos nario, kuris vystys naujus, bei palaikys jau esamus projektus.

Reikalavimai

  • Bent 2 metai Swift patirtis;
  • Objective C patirtis;
  • Anglų kalbos žinios.

Privalumai:
  • App store patalpintos programėlės;
  • Programavimo patirtis kitomis kalbomis;
  • MVVM;
  • Reactive programming (RxSwift/ReactiveCocoa) patirtis būtų didelis privalumas.

Mes jums siūlome

  • Tarptautiniai klientai kaip : Vodafone, TeliaSonera, Boozt.com, Marathonbet.com, Ulmart.ru ir kt.
  • Galimybę dirbti prie stambių (1000 val. ir daugiau) ir sudėtingų projektų;
  • Lanksčias darbo valandas (bet ne mažiau 5 val. per dieną);
  • Modernų ofisą miesto centre: Gedimino pr. ;
  • Apmokame 75% sertifikavimo išlaidų;
  • Kompiuterinė įranga pagal Jūsų pasirinkimą;
  • Vasaros ir žiemos atostogas užsienyje kartu su visa įmone;
  • Mažesni renginiai kas mėnesį, kaip go-karts ar plaukimas baidarėmis;
  • Darbą jaunatviškame kolektyve;
  • Visada laiku mokamą atlyginimą;
  • Galimybę tobulėti bei kilti karjeros laiptais;
  • Spotify premium;
  • Citybee ir Taxify išlaidas kompensuoja įmonė;
  • Našumo ir darbo užmokesčio apžvalga du kartus per metus;
  • Visada pilnas šaldytuvas skanėstų ir bandelės kiekvieną penktadienį :)

Atlyginimas: 600 - 1800 Eur/mėn.

Apie įmonę:
  • Įkurta 2010 metais
  • 100+ darbuotojų, 4 ofisai: Vilnius, Minsk, Kaunas, Kalininrad
  • Kūriame native aplikacijas Android bei iOS platformoms
  • Įmonėje dirbama: Java, .NET, PHP (Symfony2) technologijomis
  • Dauguma projektų testiniai, užsienio klientams

Kaip mes dirbame:
  • Ruošiami detalūs prototipai (UX)
  • Rengiamos specifikacijos
  • Programuojama 2-6 žmonių komandose
  • Dalyje projektų taikoma Agile development metodika
  • Daromi code review

Atlyginimas

600–1800 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

Įmonėje vid. atlyginimas 1334€
64% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)