Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
SIA „ADVENTUS SOLUTIONS“ filialas

IP tinklo inžinierius

600-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - SIA „ADVENTUS SOLUTIONS“ filialas

Tai vertės pasiūlymas, jei

Jums svarbu – užtikrinta karjera tarptautinėje kompanijoje, galimybė nuolat gilinti profesines žinias iki eksperto lygio; komandos, dirbančios skirtingose šalyse, profesionali pagalba ir palaikymas; nedidelis kolektyvas, dirbantis kaip viena šeima jaukiame biure Žvėryne, logiškas atlygis, motyvavimo sistema; pagarba Jums ir Jūsų laikui. Šiame darbe neteks aukoti savaitgalių ir vakarų. Naudositės tarnybiniu automobiliu.

Užduotys ir atsakomybės:

Diegti paslaugas naujiems klientams, užtikrinti įdiegtų paslaugų ir įrangos kokybišką veikimą, konsultuoti klientus ir, atsižvelgiant į kliento poreikį ar būtinybę, - teikti pasiūlymus dėl papildomų paslaugų ar įrangos.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai:

IT srities išsilavinimas, panašaus darbo patirtis (IP telefonija, duomenų perdavimas, tinklo saugumo sprendimai, ir kt.), profesionalaus bendravimo įgūdžiai, geri anglų k.įgūdžiai, galiojantis vairuotojo pažymėjimas.
Rusų k. žinias vertinsime kaip privalumą.


Lauksime Jūsų gyvenimo aprašymo (C.V.) iki 2020 m. gruodžio 15 d. el. paštu.
Užtikrinsime Jūsų asmens duomenų konfidencialumą. Kviesime susitikti nelaukdami skelbimo termino pabaigos.

Atlyginimas

600-2000 €/mėn. į rankas
SIA „ADVENTUS SOLUTIONS“ filialas

SIA „ADVENTUS SOLUTIONS“ filialas

Adventus Solutions profesionalų komanda, turinti didesnę nei 15 metų patirtį IT ir ryšių technologijų srityje, teikianti paslaugas, pagrįstas integracija, saugumu ir lankstumu. Tai tarptautinė kompanija, sėkmingai dirbanti IT ir Telekomunikacijų (IT & T) srityje Baltijos šalyse, taip pat Rusijoje, Baltarusijoje ir Ukrainoje nuo 1994 m. Pagrindinis įmonės dėmesys skiriamas privataus ir viešojo sektoriaus klientų integruotų ryšių sprendimams įgyvendinti. Šiuo metu įmonė savo veiklai ieško tinkamo kandidato prisijungti prie mūsų komandos.
informacija apie SIA „ADVENTUS SOLUTIONS“ filialas
1632 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
5
Darbuotojų skaičius