BIOVELA GROUP

Įrangos operatorius (-ė) gamyboje Utenoje

950-1150 €/mėn. Į rankas
Utena, Anykščiai, Zarasai - BIOVELA GROUP

Darbo pobūdis

Maisto pramonės įrengimų derinimas ir parengimas darbo procesui;
Žaliavos parengimas gamybos procesui;
Stebėjimas įrangos darbo gamybos proceso metu.

Reikalavimai darbuotojui

Individuali atsakomybė ir savarankiškumas, greita orientacija, reiklumas sau siekiant užduoties įgyvendinimo tikslumo.
Darbo kompiuteriu pagrindai
Identiško darbo patirtis gamybos įmonėje – būtų privalumas;.

Mes jums siūlome

Įdomų darbą patikimoje šiuolaikiškoje kompanijoje;
Nuo darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį;
Darbą slenkančiu darbo grafiku;
Maitinimą;
Galimybę gauti kelionės išlaidų į/iš darbo kompensacijas.

Atlyginimas

950-1150 €/mėn. į rankas

LYDERYSTĖ
KOKYBĖ
NAUJOVĖS IR MODERNUMAS

Šiandien BIOVELA GROUP įmonės aktyviai ir kryptingai vysto veiklą, kuria naujas darbo vietas, tad kviečia specialistus, kurie kartu su visa darbuotojų komanda įgyvendins BIOVELA GROUP pagrindinį tikslą – kokybiškai, skaniai ir sočiai maitinti žmones, nuolat rūpintis produktų kokybe.

www.biovela.lt/lt/51/privatumo_politika
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (15)
informacija apie BIOVELA GROUP
2958 €
Vid. atlyginimas bruto
(94% didesnis už LT vidurkį)
103
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1682 €
25% uždirba 1682-2439 €
25% uždirba 2439-3593 €
25% uždirba nuo 3593 €