Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Malsena plius“

ĮRANGOS TECHNINĖS PRIEŽIŪROS INŽINIERIUS

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Vievis - UAB „Malsena plius“

Darbo pobūdis

  • Tinkama ir savalaikė įrenginių priežiūra bei remonto darbų organizavimas pagal nustatytus įrenginių techninės priežiūros reikalavimus.
  • Įrenginių planinių remonto darbų grafikų sudarymas, pasirengimas planiniams darbams (medžiagų, darbo jėgos planavimai, suderinimas su kitais padaliniais).
  • Detalių pirkimų poreikio sudarymas, reikiamų detalių ir medžiagų atsargų palaikymas.
  • Naujų įrenginių montavimo, derinimo ir paleidimo darbų vykdymas.

Reikalavimai

  • Ne mažesnis, kaip aukštesnysis išsilavinimas (mechanikos inžinerija, pramonės inžinerija, inžinerija ar pan.)
  • Darbo patirtis maisto pramonės (pageidautina), gamybinėje įmonėje.
  • Darbo patirtis vykdant įrenginių remonto priežiūros, remonto darbus.
  • Mechanikos, pneumatikos, automatikos sistemų (privalumas) supratimas, brėžinių, schemų skaitymas.
  • Autocad
  • Anglu kalba

Mes jums siūlome

  • Profesionalią vadovų ir kolegų komandą, dirbančią tik pagal aukščiausios darbo atlikimo kokybės principus.
  • Darbo aplinką, orientuotą į saviraišką ir profesinio tobulėjimo galimybes.
  • Patrauklų atlygio, motyvavimo ir papildomų naudų paketą.
  • Nemokamą maitinimą.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

„MALSENA PLIUS“ – viena stambiausių ir pažangiausių grūdų perdirbimo pramonės įmonių Lietuvoje. Pasitelkusi modernią malimo technologiją, bendrovė siūlo platų produkcijos asortimentą: įvairių rūšių kvietinius ir ruginius miltus, miltų mišinius, dribsnius, greito paruošimo košes. Pažangios technologijos įmonei leidžia prisitaikyti prie laikmečio keliamų reikalavimų – pateikti vartotojui aukščiausios kokybės produktą.
informacija apie UAB „Malsena plius“
1993 €
Vid. atlyginimas bruto
(31% didesnis už LT vidurkį)
106
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1335 €
25% uždirba 1335-1706 €
25% uždirba 1706-2312 €
25% uždirba nuo 2312 €