Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
Arlanga įmonių grupė

Įrankininko (-ės)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Arlanga įmonių grupė

Darbo pobūdis

. gamybinių cechų įrankių kontrolė ir apskaita;
. įrankių paruošimas darbui;
. rankinių elektrinių, pneumatinių įrankių priežiūra;
. galandamų įrankių galandimo logistika;
. naujų įrankių poreikio nustatymas;
. naujų įrankių įvedimas į gamybą.

Reikalavimai darbuotojui

· panašaus darbo patirtis;
· kruopštumas, atsakingumas, noras dirbti.

Įmonė siūlo

Laiku mokamą atlyginimą;
Visas socialines garantijas.
Kvalifikuotą specialistų bendradarbių komandą;
Saugią darbo aplinką, atitinkančią visus higienos ir darbų saugos reikalavimus;

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

UAB “ARLANGA wood” – Baltijos šalyse viena didžiausių medinių langų ir durų gamybos įmonė, kuri savo produkciją eksportuoja į Skandinavijos ir kitas užsienio šalis