Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Padvaiskas ir KO“

Įrengimų priežiūros mechanikas

1550-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Padvaiskas ir KO“

Darbo pobūdis

Gamybinių įrengimų einamoji ir profilaktinė priežiūra, derinimo, bei remonto darbai;
Operatyvus iškilusių techninių problemų sprendimas bei gedimų šalinimas;
Saugaus įrenginių darbo užtikrinimas;
Techninių priemonių, įrankių priežiūra ir aptarnavimas;
Darbas pamainomis;

Reikalavimai darbuotojui

Mokėti skaityti detalių bei mechanizmų brėžinius, surinkimo schemas, medžiagų sąrašus;
Atsakingumas, sąžiningumas, darbštumas, komunikabilumas;
Ne mažesnė kaip 1 metų panašaus darbo patirtis.

Įmonė siūlo

Darbą patikimoje, finansiškai stabilioje įmonėje;
Laiku mokamą, stabilų ir konkurencingą atlyginimą;
Darbą profesionaliame, dinamiškame ir draugiškame kolektyve;
Puikias asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;

Atlyginimas

1550-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Minkštus baldus ir čiužinius gaminanti įmonė, sėkmingai ir stabiliai veikianti Lietuvoje daugiau nei 20 metų, pagamintą produkciją eksportuojanti į užsienio valstybes, šiuo metu ieško Siuvimo technologo/ės.
informacija apie UAB „Padvaiskas ir KO“
1516 €
Vid. atlyginimas bruto
246
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 972 €
25% uždirba 972-1271 €
25% uždirba 1271-1763 €
25% uždirba nuo 1763 €