Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Advantus"
Daugiau apie įmonę »

Išmaniųjų technologijų konsultantas/-ė

Vilnius - UAB "Advantus"

Labas!

Šiuo metu ieškome Smart Master - tikro technologijų talento, kuris padės klientams susitvarkyti su jiem kylančiais išūkiais:
 • Kaip susidraugauti su naujai įsigytais "gadget'ais"?
 • Kokios programėlės galėtų man patikti?
 • Kaip perkelti duomenis iš vieno įrenginio į kitą?
 • Kaip sukonfigūruoti APN?

Būsi "Tele2" veidas ir išmanių idėjų skleidėjas - žmogus, nuo kurio tiesiogiai priklausys mūsų klientų laimės jausmas.
Pažadam, patirtis ir žinios bus neįkainojamos - išmanysi skirtingų gamintojų įrenginius, suprasi techninę tinklo ir interneto pusę, stiprinsi pardavėjo talentą.

Pagrindinės Tavo atsakomybės detaliau:
 • Konsultuosi klientus "Tele2" salone apie įrenginius (telefonai, laikrodžiai, kameros ir t.t.), apps'us, technologijų naujienas;
 • Spręsi tam tikras technines problemas, susijusias su ryšio sutrikimais, telefonų gedimais, duomenų perkėlimu ir išsaugojimu;
 • Priimsi taisymui pristatomus įrenginius ir atliksi pirminį jų testavimą;
 • Sieksi Tau iškeltų pardavimų ir klientų aptarnavimo kokybės tikslų.

Tikimės, jog Tu:

Tikimės, jog Tu:
 • Domiesi technologijomis ir telekomunikacijų rinkos tendencijomis;
 • Turi supratimą apie tinklą (2G, 3G, 4G), roaming'ą, įrenginių nustatymus;
 • Turi pardavimų ir/ar klientų aptarnavimo patirties, Tau tai patinka ir sekasi;
 • Noriai prisiimti asmeninę atsakomybę už Tau paskirtas užduotis;
 • Turi puikius lietuvių kalbos įgūdžius (žodžiu ir raštu).

Tavo asmenybę apibūdinantys žodžiai galėtų būti - stipri orientacija į rezultatą, gebėjimas "multitaskinti", tempas, iššūkiai ir veiksmas.

Kodėl TELE2?

KOMANDA, KURI DRĮSTA
Čia nėra griežtos hierarchijos. Esame viena didelė komanda, kuri sprendimus priima greitai ir lanksčiai. Turime erdvę ir išteklių ambicingiems tikslams įgyvendinti. Eksperimentuoti. Nes tik taip beprotiškos idėjos gali tapti realybe: „Tele2“ namas – skristi, 4G internetas vežti automobilį ar suskambėti muzikos garsais. Mus vadina inovacijų lyderiais. Bet į priekį mus veda ne titulai. Tiesiog esame laisvi išdrįsti.

VIETA, KURI IŠLAISVINA
Čia tavimi pasitiki. Ir tiki, kad sumaniai pasitelkdamas technologijas pats atrasi tau reikalingą pusiausvyrą tarp darbo ir gyvenimo. Tiksliau, tarp gyvenimo ir darbo. O įgyta laisvė skatina kiekvieną kartą siekti daugiau, nei iš tavęs tikimasi. Todėl čia negauname atlyginimo. Mes jį užsidirbame. Komanda išliekame net ir po darbo – kartu sportuojame, keliaujame, švenčiame, darome gerus darbus. Nieko keista, kad ir savo draugams rekomenduojame prisijungti prie „Tele2“ šeimos.

KULTŪRA, KURI AUGINA
Esi pats atsakingas už tai, ką ir kaip šiandien nuveiksi, kad „Tele2“ augtų. Mokymosi tempas greitas. Tikslai ambicingi. Bet jei jautiesi tarsi įmestas į vandenį, neapsigauk. Visada yra šalia komanda, kuri padės, jei tik reikės. Bet kol kas – spręsk pats. Tai „Tele2“ būdas auginti tavo talentą ir leisti jam atsiskleisti. Nepraleisk savo šanso!
UAB "Advantus"

UAB "Advantus"

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Mūsų klientą "Tele2" pažįsta 9 Europos ir Azijos šalių mobiliojo ryšio tinklo rinkose.
"Tele2" sako: "Pamiršk, ką žinojai apie mus, nes tai buvo vakar. Pokyčiai ir iššūkiai yra užkoduoti mūsų DNR, nes tik mąstydamas kaip Nr.1 gali tapti Nr.1. Mes nuolat keičiame dalykus ir keičiamės patys. Tam reikia drąsos. Tam reikia lankstumo. Atkaklumo veikti. Ir atvirumo. Atrasti, suprasti, priimti. Tam reikia darbo aplinkos, kur turėtum teisę klysti. Išmokti. Bandyti iš naujo. Bet svarbiausia, tam reikia talentingų žmonių. Tokių, kaip tu?"

Panašūs skelbimai: