Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Įspūdžio dovanų konsultantė (-as) (pavasario/ vasaros sezonui)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome pavaduojančio darbuotojo Pavasario/ Vasaros sezonui, su galimybe, priklausomai nuo rezultatų, nuo rudens dirbti pilnu etatu.
  • Kokybiškas ir pozityvus klientų konsultavimas.
  • Pardavimo tikslų siekimas.
  • Prekių priėmimas.
  • Užsakymų formavimas.
  • Tinkamo parduotuvės įvaizdžio palaikymas.

Reikalavimai

  • Puikūs bendravimo įgūdžiai.
  • Tikslo siekimas, orientacija į pardavimus.
  • Iniciatyvumas, atsakingumas, pareigingumas.
  • Pozityvumas.
  • Taisyklinga lietuvių kalba.
  • Geros anglų ir rusų kalbos žinios.
  • Panašaus darbo patirtis.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje įmonėje.
  • Geras darbo sąlygas.
  • Galimybę nuolat išbandyti įspūdžio dovanas.
  • Galimybę nuolat augti ir tobulėti.
  • Galimybę siūlyti ir įgyvendinti savo dovanų idėjas.

Atlyginimas

300–450 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

UAB "Gera dovana"

GERA DOVANA – gerų emocijų parduotuvė. Skrydžiai, aktyvios pramogos, greitis ir adrenalinas, ypatingos vakarienės, masažai ir SPA centrai bei daugybė kitų originalių dovanų vos per kelias minutes!
Įmonėje vid. atlyginimas 1178€
45% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)