Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB Emplonet

IT INŽINIERIUS (-Ė)

1160-1927 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB Emplonet
Ar draugų ir šeimos rate esi žinomas (-a) kaip technologijų entuziastas (-ė) ir esi visada pasiruošęs (-usi) pagelbėti IT klausimais? Jei taip - ieškome Tavęs! Stipriname IT inžinierių, kurie rūpinasi IT įrangos priežiūra, komandą. Kviečiame susipažinti su darbo funkcijomis ir tuo, ką mes siūlome.

Darbo pobūdis:

  • Būsi atsakingas (-a) už įmonės kompiuterių, spausdintuvų, tinklų ir programinės įrangos priežiūrą;
  • Dalyvausi planuojant IT įrangos atnaujinimus ir naujų padalinių atidarymą - mūsų komanda auga kartu su Tavimi;
  • Identifikuosi ir spręsi IT sutrikimus – drauge užtikrinsime sklandų vaistinių darbą visoje Lietuvoje ir centriniame ofise;
  • Teiksi standartinių ofiso ir specializuotų programų priežiūrą, konsultuosi ir mokysi vartotojus – įgalinsi savo žinias gelbstint kolegoms.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas IT srityje – tolimesnio augimo sieksime kartu;
  • IT infrastruktūros ir „Microsoft“ operacinių sistemų supratimas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas ir pomėgis vairuoti – transporto priemone pasirūpinsime mes.

Privalumai:

  • Patirtis kompiuterinės įrangos problemų šalinime ir diagnostikoje;
  • Tinklo technologijų supratimas.

Įmonė siūlo:

Kol Tu rūpinsiesi IT „sveikata“, mes pasirūpinsime:
  • Nelaimingų atsitikimų draudimu 24/7;
  • Nemokamomis gripo vakcinomis bei nuolaidomis įmonės produkcijai;
  • Reguliariais mokymais ir galimybe plėsti žinias įvairiose IT srityse.

Atlyginimas

1160-1927 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris. Mes teikiame aukščiausios kokybės personalo paieškos ir atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Emplonet klientė - UAB Limedika, įkurta 1994 metais. 2007 m. pabaigoje kontrolinį UAB „Limedika“ akcijų paketą įsigijo didžiausia Lenkijos farmacijos bendrovė PGF („Polska Grupa Farmaceutyczna“).

PGF prekiauja vaistais, medicinos įranga, sveikatos apsaugos priemonėmis, homeopatiniais preparatais ir kosmetika. Farmacijos prekių pardavimas sudaro didžiausią apyvartos dalį (90 proc.). Ši Lenkijos farmacijos grupė yra viena pagrindinių vaistų, medicininės paskirties priemonių ir įrangos tiekėja ligoninėms Lenkijoje. Pagal apyvartą PGF bendrovė patenka į 100 didžiausių įmonių sąrašą Vidurio ir Rytų Europoje. PGF įtraukta į oficialų Varšuvos vertybinių popierių biržos sąrašą.