Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
ALTIC IT, UAB

IT INŽINIERIUS (-Ė)

1500-2600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - ALTIC IT, UAB

Darbo pobūdis

  • Klientų darbo vietų IT įrangos priežiūra, užklausų vykdymas, sutrikimų identifikavimas, šalinimas ir prevencija (kompiuterių, programinės įrangos, spausdintuvų, tinklų ir t.t.);
  • IT įrangos atnaujinimo kontrolė (daugumą darbo atlieka naudojamos automatizuotos priemonės);
  • IT įrangos diegimas naujoms darbo vietoms;
  • Specializuotų programų priežiūra, vartotojų konsultavimas, pagalbos teikimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • IT įrangos, infrastruktūros, tinklo technologijų bei „Microsoft Windows“ OS žinios ir patirtis;
  • Patirtis atliekant IT įrangos diagnostiką ir sutrikimų šalinimą;
  • Geri laiko planavimo įgūdžiai;
  • Komandinio darbo patirtis bei geri bendravimo įgūdžiai;
  • Atsakingumas, operatyvumas, sąžiningumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Lietuvių, anglų kalba.

Papildomu privalumu laikysime:
  • 3+ metų darbo patirtį IT įrangos priežiūros ar susijusioje srityje;
  • Microsoft 365, G-Suite, Microsoft Windows Server patirtį;
  • Kompetencijas ir profesionalumą patvirtinančius sertifikatus;
  • Mac OS IT įrangos žinias;
  • Darbo patirtį naudojant ServiceDesk ir RMM įrankius;
  • Rusų kalbą.

  • Dirbti įmonėje, kuri turi aukščiausias Microsoft Gold Partner lygio kompetencijas Azure debesijos platformoje - Gold Cloud Platform ir Gold Data Analytics (Data & AI);
  • Darbą inovatyvioje, labai greitoje ir kokybę itin vertinančioje įmonėje;
  • Galimybę tobulėti dirbant įdomiuose, svarbiuose ir žinomuose projektuose ne tik Lietuvoje ir Pabaltijyje;
  • Galimybę kelti kvalifikaciją ir kompetencijas - kolegos profesionalai visada pasirengę padėti;
  • Darbą visiškai naujame moderniame biure Vilniuje derinant su darbu nuotoliniu būdu.

Atlyginimas

1500-2600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priklausomai nuo kompetencijos ir turimos patirties

ALTIC - Lietuvos ir Švedijos IT paslaugų įmonių grupė, įkurta 2016-ais. ALTIC darbuotojai įgavo patirtį dirbdami didžiausiose Pabaltijo ir Skandinavijos IT ir telco paslaugų įmonėse, valdė IT didelėse verslo grupėse, komandą sudaro patyrę profesionalai su ne mažesne kaip 10 metų patirtimi.

Šias žinias ir kompetencijas ALTIC apjungėme į vieną idėją - pakelti IT paslaugų galimybes, naudą ir kokybę į naują lygį. Savo pažadus grindžiame pažangiais įrankiais ir technologijomis, automatizacija ir dirbtiniu intelektu (DI).

  • Prisijunk prie mūsų – itin sparčiai, daugiau kaip 2x per 2021-us metus toliau augančios įmonės, į kurią su pagarba žiūri visos didžiosios Lietuvos IT paslaugų įmonės!
informacija apie ALTIC IT, UAB
3850 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
22
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2021 m.