UAB „Novian Technologies“

IT inžinierius (-ė)

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Novian Technologies“

Darbo pobūdis

 • Ieškome inžinieriaus dedikuotai kompiuterinių darbo vietų priežiūrai Vilniuje!
 • Tu būsi atsakingas už kompiuterinės įrangos konfigūravimą, jos parengimą darbui, reikalingos programinės įrangos diegimą, sutrikimų diagnozavimą ir jų šalinimą.
 • Tiesioginis bendravimas su vartotojais ir jų konsultavimas IT įrangos naudojimo klausimais bus neatsiejama kasdienio darbo dalis.

Reikalavimai darbuotojui

 • Šiai pozicijai reikalingas geras kompiuterinės įrangos išmanymas, 1- 2 patirtis prižiūrint kompiuterines darbo vietas.
 • Nuolatinis tobulėjimas - neatsiejama technologijų profesionalo darbo dalis, todėl tikimės, kad naujasis kolega bus žingeidus ir linkęs gilinti savo profesines žinias.
 • Anglų kalbos žinios būtų privalumas.

Įmonė siūlo

 • Darbą komandoje su tarptautine IT profesionalų komanda.
 • Patyrusį ir draugišką kolektyvą.
 • Galimybę gilinti profesines žinias, laikyti egzaminus bei įgyti profesinius sertifikatus.
 • Kelti kvalifikaciją ir kilti karjeros laiptais įmonės viduje.
 • Mums svarbu darbuotojų gerovė ir sveikata, tad po bandomojo suteiksime sveikatos draudimą.
 • Darbo užmokestį pasiūlysime atitinkamai turimoms kompetencijoms, nuo 1000 iki 1200 €/mėn. į rankas bei ketvirtinius bonusus.

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas
Galimi ketvirtiniai bonusai.

UAB „Novian Technologies“

UAB "Novian Technologies" tai tarptautinė, beveik šimto žmonių komanda, turime atstovybes Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Esame „Novian“ grupės dalis, kartu su programavimo ir kitomis bendrovėmis siekiame kurti bendrus sprendimus klientams ir taip galime dar labiau išplėsti savo kompetencijas.

Veikiame atsakingai, išsiskiriame drąsa ir aistra naujausioms technologijoms bei partnerišku kolegų palaikymu, tad dirbame stiprioje, vieningoje, nuolat tobulėjančioje profesionalų komandoje.

Mums svarbus kiekvieno darbuotojo noras augti ir tapti ekspertu pasirinktoje srityje. Kartu spręsdami iššūkius, mokomės iš geriausių savo srities profesionalų. Investuojame į darbuotojų profesinius mokymus ir apmokame sertifikatų laikymąsi, per metinius pokalbius įvertiname ir asmeninio tobulėjimo planą.

Kiekvienas kolega gali kilti karjeros laipteliais ir užimti atsakingesnes pareigas. Ieškodami naujų specialistų, visada pirmiausia dairomės, ar tarp kolegų nėra vertų šios pozicijos.

Mūsų klientų ratas yra didelis ir kultūriškai įvairus. Įgyvendiname aukščiausio lygio technologinius projektus Lietuvoje ir Skandinavijoje, prisidedame prie Afrikos, Azijos šalių skaitmeninės transformacijos. Daliai kolegų tenka nemažai keliauti ir susipažinti su kitomis kultūromis, jų darbo specifika. Grįžę jie dalinasi patirtimi ir įspūdžiais. Taip pat užsienio klientai atvyksta į mūsų biurą Lietuvoje, tad ir nekeliaujantys kolegos turi progą sužinoti apie Afrikos, Azijos šalių papročius, verslo specifiką, įvertinti skandinavišką ramumą.

novian.lt/karjera-novian-technologies/
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (6)
informacija apie UAB „Novian Technologies“
3453 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
87
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1957 €
25% uždirba 1957-2820 €
25% uždirba 2820-4392 €
25% uždirba nuo 4392 €

Jus taip pat gali sudominti: