Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Emplos“

IT inžinierius (-ė)

1100-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Emplos“

Darbo pobūdis

Plečiamės ir ieškome inžinieriaus (-ės), kuris atliktų Emplos klientams (verslo įmonėms) tinklo įrangos konfigūravimo ir priežiūros (support) darbus.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas (pageidautina informacinių technologijų, informatikos, telekomunikacijų, elektronikos arba kibernetinio saugumo srityse);
  • Gali būti bakalauro studijų paskutinio kurso ar magistratūros studentas;
  • Būtinos puikios teorinės žinios apie tinklo struktūrą, IT sistemų instaliavimą į VM, tinklo stebėjimą ir priežiūrą, tinklo žurnalinių įvykių (log) analizę, tinklo segmentavimą, kibernetinio saugumo tendencijos,
  • Būtinos praktinės žinios: IT sistemų instaliavimas į virtualius serverius, valdomų komutatorių konfigūravimas, tinklo segmentavimas, tinklinės įrangos diegimas, vartotojų prieigų valdymas,
  • tinklo stebėjimo sistemų, ugniasienių konfigūravimo, WAF konfigūravimo praktinės žinios būtų didelis privalumas,
  • Galiotys sertifikatai, patvirtinantys turimas žinias, būtų didelis privalumas,
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Organizuotumas, žingeidumas, noras mokytis ir tobulėti;
  • B kategorijos teisės.

Į darbo pokalbius kviesime nuo rugsėjo 15 dienos. Nuoširdus motyvacinis laiškas padidintų galimybes.

Mes jums siūlome

Įmonė ieško specialistų, kurie jau yra išaugę dabartinės kompanijos ribas, siekia nuolat tobulėti, nori dirbti su skirtingų industrijų klientais ir įvairaus sudėtingumo uždaviniais.

Darbo metu susipažinsite su inovatyviais gamintojais kibernetinio saugumo srityje, galėsite praktiškai išbandyt gamintojų sprendimus LAB'e.

Daug investuojame į darbuotojų mokymus, todėl galėsite nuolat kelti savo kvalifikaciją ir formuoti savo profesinį įvaizdį. Siūlydami ir diegdami klientams efektyvius kibernetinio saugumo sprendimus, tiesiogiai prisidėsite prie kibernetinio saugumo aplinkos gerinimo Lietuvos įmonėse.

Atlyginimas

1100-1400 €/mėn. į rankas
Atlygimo dydis priklauso nuo turimo patirties ir žinių. Jei manote, kad esate vertas daugiau, pasiderėkime.
UAB „Emplos“

UAB „Emplos“

Įmonės yra sistemų integratorius. Klientams siūlo pasaulyje gerai žinomų gamintojų kibernetinio saugumo sprendimus. Įmonė yra įsikūrusi Vilniuje, tačiau veiklą vykdo visoje Lietuvoje.

Įmonė turi nepriekaištingą verslo reputaciją rinkoje. Įmonė aktyviai prisideda prie visuomenės, ir ypač vaikų, žinių apie kibernetinį saugumą didinimo. Esame aktyvūs socialinėje veikloje. Mentoriaujame socialiniuose projektuose, dalinamės sukaupta praktika renginiuose ir panašiai.
informacija apie UAB „Emplos“
4
Darbuotojų skaičius
0 -5 tūkst. €
Pajamos 2020 m.