Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB Emplonet

IT INŽINIERIUS (-Ė)

1200-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB Emplonet

Darbo pobūdis:

  • IT infrastruktūros priežiūra / administravimas;
  • IT įrangos užsakymai, siuntimas, sąskaitos, inventorizacija;
  • IT procesų priežiūra;
  • Vidinių sistemų priežiūra (HD, VPN, CRM, CLH, RP, MyRaben, Contman);
  • AD vartotojo administravimas;
  • Pagalba darbuotojams IT klausimais;
  • Sistemų administravimas / problemų sprendimas.

Reikalavimai:

  • Informatikos arba technologijos mokslų srities, informatikos inžinerijos krypties išsilavinimas;
  • Ne mažiau, kaip 1 metų darbo patirtis;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • MS Windows Server ir Windows operacinių sistemų, O365 žinios;
  • Kompiuterių, serverių ir tinklų techninės įrangos žinios;
  • Gebėjimas greitai įsisavinti naują informaciją, prisiimti atsakomybę, gebėti spręsti problemas, savarankiškai įsisavinti technologijas.

Įmonė siūlo:

  • Darbą energingoje ir pozityvioje Tarptautinėje komandoje;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Galimybę dirbti prie stambių ir sudėtingų projektų;
  • Konkurencingą atlygį ir patrauklų motyvacinį paslaugų paketą;
  • Sveikatos draudimas;
  • Mokymus ir tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

1200-1800 €/mėn. į rankas

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris. Mes teikiame aukščiausios kokybės personalo paieškos ir atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Emplonet klientė - UAB "Raben Lietuva" yra logistikos operatorius, teikiantis paslaugas mažoms, vidutinio dydžio ir didelėms bendrovėms, kurios nusprendžia pasinaudoti plataus spektro logistinėmis paslaugomis. Šioms bendrovėms ir kartu su jomis Raben Grupė sukūrė ir įgyvendino modernius sprendimus, susijusius su prekių transportavimu ir sandėliavimu.