Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
CVB klientas

IT inžinierius - technikas

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Asuntos“

Darbo pobūdis

“Indra Sistemas S.A.” yra viena didžiausių Ispanijos IT ir inžinerinių sprendimų įmonių. Savo klientams Lietuvoje esame įdiegę geležinkelių eismo valdymo sistemą, kurią šiuo metu prižiūrime ir tobuliname pagal kliento poreikius, taip pat vykdome naujus geležinkelių informacinės infrastruktūros plėtros projektus.
Savo komandai ieškome pastiprinimo – žmogaus, kuris kartu su kolegomis galėtų padėti rengti projektinę dokumentaciją, montuoti įrangą, diegti ir testuoti programinę įrangą, bendrauti su klientu ir kartu su kolegomis iš Ispanijos spręsti kylančias problemas.
Be kasdienių darbų taip pat laukia sistemos plėtros iššūkiai bei darbas su panašiomis diegiamomis sistemomis užsienyje ir įvairūs projektai Lietuvoje.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis dirbant su infrastruktūros arba IT projektais
Žinios apie kompiuterinius tinklus ir jų įrangą
Duomenų bazių pagrindai
Gera anglų kalba

Mes jums siūlome

Įdomų darbą įvairiuose objektuose ir biure Vilniaus senamiestyje
Galimybes tobulėti ir dalyvauti įvairiuose projektuose kitose šalyse
Sąlygas planuoti savo laiką ir dirbti nuotoliniu būdu

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas

MB „Asuntos“

MB ASUNTOS sėkmingai dirba inžinerinių ir IT projektų valdymo srityje, plečia savo veiklą ir kviečia prie komandos prisijungti naujus narius.