Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
InMedica grupė

IT inžinierius

Nuo 1450 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - InMedica grupė

Darbo pobūdis

Aš, Arūnas Grigalauskas, Kardiolitos klinikų IT padalinio vadovas, šiuo metu į jaunatvišką komandą ieškau IT inžinieriaus(-ės), kuris(-i) gali ne tik girdėti, bet ir kalbėti, ne tik atskirti laidą nuo batų raištelio, bet ir gebėti jį panaudoti pagal paskirtį. Tu prisidėsi prie programinės įrangos diegimo, konfigūravimo bei problemų sprendimo, standartizavimo ir pasikartojančių užduočių automatizavimo. IT aparatinės įrangos - hardware – paruošimo darbui, atnaujinimo bei gedimų šalinimo. Tau taip pat patikėsime mobiliųjų įrenginių konfigūravimą ir problemų sprendimą.

Darbo pobūdis:
Programinės įrangos diegimas ir konfigūravimas
Programinės įrangos sutrikimų šalinimas
Techninės įrangos sutrikimų diagnozavimas ir šalinimas
Vartotojų konsultavimas IT įrangos naudojimo klausimais
HelpDesk priskirtų užduočių sprendimas
IT sistemų nuolatinė stebėsena ir kontrolė
Esamų ir naujų projektų įgyvendinimas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis IT arba techninis išsilavinimas
Patirtis diagnozuojant/šalinant aparatinės bei programinės įrangos sutrikimus
Windows 7, 8.1, 10 OS ir aplikacijų problemų analizės ir sprendimo įgūdžiai
Office 365 platformos žinios
Active Directory, GPO valdymas
Tinklų administravimo išmanymas
Gebėjimas savarankiškai spręsti problemas, bei dirbti komandoje
Lengvas bendravimas ne tik su kompiuteriu bet ir su žmonėmis
Stiprūs organizaciniai įgūdžiai, atsakingumas, iniciatyvumas, savarankiškas laiko valdymas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Susidomėjai? Norėtum prisijungti prie IT komandos? Tuomet laukiame Tavo CV el. paštu Konfidencialumą garantuojame ir susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Jeigu kyla klausimų, susisiek su manimi LinkedIn

Atlyginimas

Nuo 1450 €/mėn. neatskaičius mokesčių
+ motyvaciniai priedai, priklausantys nuo darbo rezultatų

84 klinikos tinklą įvairiuose šalies miestuose valdanti „InMedica“ grupė yra didžiausias privačios medicinos paslaugų teikėjas Lietuvoje. „InMedica“ teikia diagnostikos, ambulatorinio gydymo, chirurgijos, odontologijos ir kitas medicinines paslaugas. „InMedica“ grupę sudaro 66 šeimos medicinos centrai, 6 plataus profilio, 7 specializuotos, 5 „walk-in“ formato klinikos ir 3 laboratorijos.
„InMedica“ grupėje dirba daugiau kaip 2 900 darbuotojų, sveikatos priežiūros paslaugos teikiamos daugiau nei 270 tūkst. registruotų pacientų.
informacija apie InMedica grupė
1805 €
Vid. atlyginimas bruto
(18% didesnis už LT vidurkį)
705
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 192 €
25% uždirba 192-1195 €
25% uždirba 1195-2457 €
25% uždirba nuo 2457 €