Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
RETAL GROUP

IT palaikymo specialistas (-ė)

1400-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - RETAL GROUP

Darbo pobūdis

Šiuo metu RETAL Europos ir US regiono IT skyriuje ieškome proaktyvaus, atsakingo, savarankiško specialisto, kuris norėtų prisijungti prie IT pagalbos tarnybos komandos, teikiančios paslaugas verslui.

  • IT sistemų stebėjimas;
  • Kasdieninių užduočių sprendimas (vidinių klientų užklausos, IT infrastruktūros priežiūros vykdymas ir pan.);
  • IT paslaugų tiekėjų valdymas;
  • Dalyvavimas IT ir verslo procesų optimizavimo projektuose.

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad:
  • Esi stipraus analitinio mąstymo;
  • Turi puikius komunikacinius gebėjimus, o punktualumas ir atsakomybė tau – savaime suprantama;
  • Turi gilias ITIL žinias, gerai supranti, kaip veikia Service Desk tarnyba;
  • Išmanai IT ir verslo procesus;
  • Gerai moki anglų ir rusų kalbas.

Privalumai
  • IT infrastruktūros išmanymas;
  • Italų, ispanų, prancūzų kalbų mokėjimas.

  • Galimybę dirbti ir tobulėti sėkmingoje, ambicingoje, augančioje įmonių grupėje;
  • Darbą tarptautinėje aplinkoje, galimybę dalyvauti vidinuose įmonės projektuose;
  • Papildomą darbuotojo sveikatos draudimą;
  • Kelionių draudimą Jums ir Jūsų šeimai asmeninėms kelionėms;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (24/7);
  • Kitas papildomas naudas pagal galiojančias vidaus tvarkas.

Atlyginimas

1400-1800 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo kandidato turimos kompetencijos bei aptariamas pokalbio metu.
RETAL GROUP

RETAL GROUP

RETAL grupė kuria ir gamina aukštos kokybės polietileno tereftalato (PET) pakuočių sprendimus daugiau nei 20 metų ir nuolat investuoja į technologinį gamybos procesų tobulinimą. 22 visame pasaulyje veikiančiose RETAL gamyklose gaminama produkcija realizuojama daugiau nei 50-yje šalių Europoje, Azijoje ir Amerikoje.
informacija apie RETAL GROUP
3280 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
245
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1945 €
25% uždirba 1945-2621 €
25% uždirba 2621-3695 €
25% uždirba nuo 3695 €