Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

IT pardavimų projektų vadovas

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Jūs būsite atsakingas už efektyvų pardavimo tikslų įgyvendinimą teikiant kokybiškus sprendimus klientams. Vystysite ilgalaikius bendradarbiavimo santykius su esamais įmonės klientais ir ieškosite naujų, vesite derybas ir teiksite įmonei ir klientui vertingus bendradarbiavimo pasiūlymus bei dalyvausite konkursuose viešajame ir privačiame sektoriuose.

Reikalavimai

Sėkmingas kandidatas yra orientuotas į rezultatus ir sugebantis pasiekti užsibrėžtų tikslų, noriai imasi iniciatyvos, geba lengvai užmegzti, išlaikyti ir vystyti ilgalaikius bendradarbiavimo santykius su klientais. Taip pat puikiai organizuoja savo darbą ir dirba savarankiškai, turi puikius derybų įgūdžius, geba koordinuoti kitų veiklą bei turi bazinius vadovavimo įgūdžius. Tikimės, kad Jūs turite aukštąjį išsilavinimą, sėkmingą mažiausiai 3-ų metų patirtį aktyvių pardavimų srityje, kalbate anglų kalba bei išmanote IT sritį.

Mes jums siūlome

Įmonė suteikia visas socialines garantijas bei darbui reikalingas priemones, sutartinį mėnesinį atlygį, dinamišką ir perspektyvų darbą augančioje įmonėje.

Atlyginimas

600–2000 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas

UAB "NBCS"

IT projektų įmonė įkurta 2008 metais, turinti kokybės vadybos sertifikatus, kompetentingai teikia klientų poreikius atitinkančius sprendimus, pasitelkdama patikimas, inovatyvias idėjas ir sprendimus.
Įmonėje vid. atlyginimas 1401€
73% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)

Panašūs skelbimai: